Регистрираните потребители имат достъп до пълната база на форума като виждат всички теми и публикации.
Регистрация във форума се допуска единствено за членове на БНФМ.

За членство в БНФМ - натиснете тук 
За регистрация във форума - натиснете тук

Добре дошли, Гост
Username: Парола: Запомни ме

ТЕМА: 11. НАЦИОНАЛЕН СЪБОР - 24-25..05..2019, С. СЛИВЕК

11. НАЦИОНАЛЕН СЪБОР - 24-25..05..2019, С. СЛИВЕК 27 Май 2019 16:48 #81590

• yaponetsa
  • yaponetsa's Avatar
  • Офлайн
  • Член на БНФМ и модератор в уебсайта на БНФМ
  • Получени благодарности 2129
Аз това нещо, за наградите го говоря още след събора на яз.Кърджали....дооста отдавна беше. Тогава точно преди томболата ,се изсипаха един билюк хрантутници,които си заминаха веднага след нея.
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: asparuh, niki stoianov, Radislav, rublata

11. НАЦИОНАЛЕН СЪБОР - 24-25..05..2019, С. СЛИВЕК 27 Май 2019 20:50 #81594

• skita6t
  • skita6t's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ, Председател на Регионален клуб Видин, Модератор в уебсайта на БНФМ
  • Получени благодарности 2548
разбирам че има недоволни но направих анкета от познати по феиса и от форума които са присъствали на събора и всеки каза само хубави неща за събора , не случаино чужденците пишат по техните форуми и групи само хубави неща и отсега заявяват че ще доидат на Бургас , сега тук чета че има недоволни, ами каквото и да се направи не може се угоди на всички само имаите предвид че на събора имаше около 400 човека е кои е този които може угоди на 400 човека, за мен събора беше супер отвсякъде погледнато незабравяите че такъв събор на металдетектористи с международно участие не е имало досега на Балканите с такава масовост.
КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ
Следните потребители изказаха благодарности: Mila, comander, djendaka, asparuh, bobo, miro1113, rublata, Djenko, МГИ, Julian

11. НАЦИОНАЛЕН СЪБОР - 24-25..05..2019, С. СЛИВЕК 27 Май 2019 20:51 #81595

• skita6t
  • skita6t's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ, Председател на Регионален клуб Видин, Модератор в уебсайта на БНФМ
skita6t писа:
разбирам че има недоволни но направих анкета от познати по феиса и от форума които са присъствали на събора и всеки каза само хубави неща за събора , не случаино чужденците пишат по техните форуми и групи само хубави неща и отсега заявяват че ще доидат на Бургас , сега тук чета че има недоволни, ами каквото и да се направи не може се угоди на всички само имаите предвид че на събора имаше около 400 човека е кои е този които може угоди на 400 човека, за мен събора беше супер отвсякъде погледнато незабравяите че такъв събор на металдетектористи с международно участие не е имало досега на Балканите с такава масовост.
и благодаря на участниците в подготовката на събора.
Следните потребители изказаха благодарности: Mila, djendaka, asparuh, bobo, rublata, Djenko, Julian

11. НАЦИОНАЛЕН СЪБОР - 24-25..05..2019, С. СЛИВЕК 27 Май 2019 21:15 #81596

• asparuh
  • asparuh's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 2277
И аз останах много доволен от събора,срещите с добри приятели са ми винаги на сърце,благодарности на организаторите всичко беше на ниво,и чужденците щом са доволни,какво повече.Поздрави на всички :)
Следните потребители изказаха благодарности: Mila, djendaka, bobo, Djenko, Julian

11. НАЦИОНАЛЕН СЪБОР - 24-25..05..2019, С. СЛИВЕК 27 Май 2019 22:19 #81601

• Radislav
  • Radislav's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 3205
Хората са достатъчно възпитани, за да кажат " не сме доволни " ! :lol:
Съборът си беше 6+, но търпи корекция към вече споменатите проблеми.
Както се казва: - "Партито е частно, Вие имате ли покана ? "
Одобренията под поста за мен са вот на съгласие с написаното.
" Когато правото се превърне в безправие, съпротивата е задължителна ! "
Последна промяна: 27 Май 2019 22:19 от Radislav.
Следните потребители изказаха благодарности: solid, miro1113, Valentinian-2, rublata

11. НАЦИОНАЛЕН СЪБОР - 24-25..05..2019, С. СЛИВЕК 27 Май 2019 22:26 #81604

• bobo
  • bobo's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 6401
Radislav писа:
Пълно щастие няма,но това не пречи цял живот да го гоним! :)
Последна промяна: 27 Май 2019 22:27 от bobo.

11. НАЦИОНАЛЕН СЪБОР - 24-25..05..2019, С. СЛИВЕК 27 Май 2019 23:10 #81608

• skita6t
  • skita6t's Avatar
  • Офлайн
Radislav писа:
говориш пълни глупости тия кои спечелиха детекторите нямат близки в управата на БНФМ та да намекваш за такива обвинения е ти се отказал аз пък не съм участвал никога в състезанията, на състезанието наи грозното нещо беше че не се зариваха дупките и не изопачаваи одобренията под поста ти че съм говорил с повече от тях дрънкате врели некипели грамаж на храната скъпа била е колко да бъде едно опечено кебапче това там малко ли беше или искате кебапчета по 250 гр в това визирам и другия къде се оплакваше, нищо лично ама има хора кои са хварлили много труд и отделили лично време да направят това събитие
Следните потребители изказаха благодарности: asparuh

11. НАЦИОНАЛЕН СЪБОР - 24-25..05..2019, С. СЛИВЕК 27 Май 2019 23:19 #81609

• miro1113
  • miro1113's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Просто човек
  • Получени благодарности 3808
На този събор за пръв път и аз дойдох само за състезанието и си тръгнах. Да макар и за пръв път го направих, имах си мои задължения.
А за участието само на членове, с валидни карти, на състезанията съм ЗА.
Но да не забравяме, че винаги си личи кой идва само за награди и кой заради приятелите.
А организацията на събора тази година бе на най високото необходимо ниво.
Ако човек изпусне $100 банкнота и злато за $10 , то за златото ще се наведе , с такъв хъс сякаш парите никога не са съществували !
Следните потребители изказаха благодарности: Mila, asparuh, Radislav, rublata, boss_72, Julian

11. НАЦИОНАЛЕН СЪБОР - 24-25..05..2019, С. СЛИВЕК 27 Май 2019 23:27 #81610

• skita6t
  • skita6t's Avatar
  • Офлайн
понеже ще има и общо събрание отсега ви казвам какво ще предложа регламента остава същия само с едно изменение да има томбола за един детектор само за тия които са уведомили музея, отсега казвам че пак няма участвам и в нея но вече има доста хора които ще участват което е радостно
Следните потребители изказаха благодарности: Mila, djendaka, asparuh, kaveiros, miro1113, rublata, Djenko, МГИ, Julian

11. НАЦИОНАЛЕН СЪБОР - 24-25..05..2019, С. СЛИВЕК 27 Май 2019 23:31 #81611

• asparuh
  • asparuh's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
skita6t писа:
Radislav писа:
говориш пълни глупости тия кои спечелиха детекторите нямат близки в управата на БНФМ та да намекваш за такива обвинения е ти се отказал аз пък не съм участвал никога в състезанията, на състезанието наи грозното нещо беше че не се зариваха дупките и не изопачаваи одобренията под поста ти че съм говорил с повече от тях дрънкате врели некипели грамаж на храната скъпа била е колко да бъде едно опечено кебапче това там малко ли беше или искате кебапчета по 250 гр в това визирам и другия къде се оплакваше, нищо лично ама има хора кои са хварлили много труд и отделили лично време да направят това събитие
Съгласен съм с Ради,съборът беше на добро ниво,винаги ще има недоволни ( Като големите търсачи и скъпите кебапчета от наща маса) ,трябва да се състезават само членове,според мен (защото допринасят за каузата),но най-грозното наистина беше не заритите дупки,повечето време в което участвах,пълнех чужди дупки,както всъщност и правя на полето,при нас е постоянна практика да си заебават дупките моите колеги,иначе са голяма работа.Те ще се познаят в поста ми :angry:
Следните потребители изказаха благодарности: Mila, djendaka, bobo, rublata, МГИ

11. НАЦИОНАЛЕН СЪБОР - 24-25..05..2019, С. СЛИВЕК 27 Май 2019 23:33 #81612

• Valentinian-2
  • Valentinian-2's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Treasure_hunter
  • Получени благодарности 69
skita6t писа:
Radislav писа:
Искам да вмъкна само едно уточнение по темата която се появи тук. Не искам да съм разбиран погрешно, събора си беше добре. Но не така стояха нещата със състезанието, и по точно момента във който никой не успя да намери последната цел (ключодържател) и Славито каза, че тя отпада. Ще скрие някъде 1 монета и които я открие печели автоматично наградата. И какво се получи всъщност там... :unsure: Вече се знае, такива ситуации винаги ще дразнят онези които са дошли да се забавляват и да имат възможността да спечелят честно награда според представянето си. Отделно на това мисля че е редно да се прави някакъв вид списък на тези които искат да участват, не е сложно. Ако за някой изглежда като формалност то според мен не е. По другия въпрос със кетъринга и храната в ресторанта. Цените си бяха мега надути. Не може да си вземаш 150гр. зеле с морков за 3лв. Това на какво прилича, тоя зарзават да не е саден на луната и е докаран от там? Плескавиците бяха хубави, но не мисля че цената от 5лв. е оправдана. същите могат да носят печалба на собственика ако ги дава и по 3лв. (примерно). И да не изреждам още неща от менюто. Общо взето все едно бяхме на някой морски курорт заседнали в плажно капанче 2-ра категория. Иначе за усилията на съдържателя там адмирации, мястото деиствително изглежда доста по добре от последния път в които го видях. Да е жив и здрав човека ама мисля, че за тия 2 дена на събора си е избил достатъчно от всички които пиха и ядоха от менюто. Моето мнение си е мое, не ангажирам никой с него но и не го спестявам. За това сме демокрация, за това е този форум за да си каже всеки, кой какво мисли и да се обсъждат проблемите. :huh:
Do more of what makes you happy!
Следните потребители изказаха благодарности: Radislav

11. НАЦИОНАЛЕН СЪБОР - 24-25..05..2019, С. СЛИВЕК 27 Май 2019 23:37 #81613

• skita6t
  • skita6t's Avatar
  • Офлайн
Valentinian-2 писа:
skita6t писа:
Radislav писа:
Искам да вмъкна само едно уточнение по темата която се появи тук. Не искам да съм разбиран погрешно, събора си беше добре. Но не така стояха нещата със състезанието, и по точно момента във който никой не успя да намери последната цел (ключодържател) и Славито каза, че тя отпада. Ще скрие някъде 1 монета и които я открие печели автоматично наградата. И какво се получи всъщност там... :unsure: Вече се знае, такива ситуации винаги ще дразнят онези които са дошли да се забавляват и да имат възможността да спечелят честно награда според представянето си. Отделно на това мисля че е редно да се прави някакъв вид списък на тези които искат да участват, не е сложно. Ако за някой изглежда като формалност то според мен не е. По другия въпрос със кетъринга и храната в ресторанта. Цените си бяха мега надути. Не може да си вземаш 150гр. зеле с морков за 3лв. Това на какво прилича, тоя зарзават да не е саден на луната и е докаран от там? Плескавиците бяха хубави, но не мисля че цената от 5лв. е оправдана. същите могат да носят печалба на собственика ако ги дава и по 3лв. (примерно). И да не изреждам още неща от менюто. Общо взето все едно бяхме на някой морски курорт заседнали в плажно капанче 2-ра категория. Иначе за усилията на съдържателя там адмирации, мястото деиствително изглежда доста по добре от последния път в които го видях. Да е жив и здрав човека ама мисля, че за тия 2 дена на събора си е избил достатъчно от всички които пиха и ядоха от менюто. Моето мнение си е мое, не ангажирам никой с него но и не го спестявам. За това сме демокрация, за това е този форум за да си каже всеки, кой какво мисли и да се обсъждат проблемите. :huh:
няма сръдня но забрави да споменеш че беше разрешено на всеки да си вкарва храна и напитки отвън което хич не е малко
Следните потребители изказаха благодарности: Mila, asparuh, rublata

11. НАЦИОНАЛЕН СЪБОР - 24-25..05..2019, С. СЛИВЕК 27 Май 2019 23:41 #81614

• miro1113
  • miro1113's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Просто човек
  • Получени благодарности 3808
А Славито попита мнозинството останали на терена как да процедира за последната награда и то, мнозинството се съгласи да се процедира точно по този начин. Да се постави една монета някъде и да се свършва. След като болшинството от колеги бяха съгласни значи, че всичко е, в реда на нещата.
Честито на колегата с новия Детеч.
Ако човек изпусне $100 банкнота и злато за $10 , то за златото ще се наведе , с такъв хъс сякаш парите никога не са съществували !
Следните потребители изказаха благодарности: skita6t

11. НАЦИОНАЛЕН СЪБОР - 24-25..05..2019, С. СЛИВЕК 27 Май 2019 23:41 #81615

• asparuh
  • asparuh's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
Между другото,забравих да спомена и факта,че цените си ги определя собственика ,как да си избие разходите и нещо да му остава разбира се, сърдити да няма,защото никой не е спрян да си внесе ядене и пиене от друго място щом му е скъпо,така че тази забележка отпада според мен,тази голяма база как се поддържа с 1 лв.кебапчета ,само чаршафите да опере и топлата вода да плати и е вътрешно.Приказвате без да мислите
Следните потребители изказаха благодарности: Mila, skita6t, djendaka, bobo, miro1113, rublata, Djenko, Julian

11. НАЦИОНАЛЕН СЪБОР - 24-25..05..2019, С. СЛИВЕК 27 Май 2019 23:55 #81616

• Valentinian-2
  • Valentinian-2's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Treasure_hunter
  • Получени благодарности 69
miro1113 писа:
А Славито попита мнозинството останали на терена как да процедира за последната награда и то, мнозинството се съгласи да се процедира точно по този начин. Да се постави една монета някъде и да се свършва. След като болшинството от колеги бяха съгласни значи, че всичко е, в реда на нещата.
Честито на колегата с новия Детеч.
Така беше, но изпускаш и друго това, че всички трябваше да се обърнат и да не гледат къде ще скрие монетата. Спекулациите се видяха в последствие, както някой преди мен се изказа. "На повечето им се изкривиха вратовете като на жирафи за да го следят къде ще мръдне и какво ще направи" :dry: И тук ми иде да кажа онази хубава народна поговорка... Не е луд тоя дето яде баницата, а тоя където му я дава!
Do more of what makes you happy!
Следните потребители изказаха благодарности: Radislav
Модератори: Slavitoooo, djendaka, yaponetsa, Ilia, skita6t, FLORE, hektor, dertlibey, admin

Контакти

Илия Илиев

Председател на Българска национална федерация по металдетектинг

Ловеч 5500

Ул. Цар Освободител 33, ет. 2, ап. 3

Тел. 0898584502

Електронна поща: info@metaldetecting.bg

Иван Джендов

Заместник-председател на Българска национална федерация по металдетектинг

Тел. 0887933802

Георги Георгиев

Адвокат