Регистрираните потребители имат достъп до пълната база на форума като виждат всички теми и публикации.
Регистрация във форума се допуска единствено за членове на БНФМ.

За членство в БНФМ - натиснете тук 
За регистрация във форума - натиснете тук

Добре дошли, Гост
Username: Парола: Запомни ме

ТЕМА: Абсурди от съдебните зали на България

Абсурди от съдебните зали на България 24 Сеп 2013 23:15 #14424

• Nesho
  • Nesho's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 4419
elmu007 писа:
Никой не си мърда пръста и секса продължава а през това време българите прогресивно намаляват а чернокожите се увеличават.

:woohoo: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: elmu007 така си е . Само не знам да се смея ли да плача ли. За едни демографска криза за други възход. Чакай да не пиша повече че ще ме обвинят че загатвам пак за нетърпимост и расова дискриминация. :laugh:
Администраторите са забранили публикуването за гости.

Абсурди от съдебните зали на България 06 Ян 2014 16:38 #16525

• mitko
  • mitko's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ
  • Получени благодарности 6430
СТАНИ ЧЛЕН НА БНФМ. ОБЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА

Измяната на престъпния режим е патриотизъм, а патриотизмът по отношение на престъпна държава - това е измяна!

Абсурди от съдебните зали на България 06 Ян 2014 17:37 #16526

• vvurbanov
  • vvurbanov's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 1188
Биволъ
"Комисията по превенция и противодействие на корупцията (КППК) прецени, че се касае за строго лични имуществени отношения и не са налице данни за нарушение от страна на съдия Тенева." Бързо я препраха. А Имотният регистър затвори за инвентаризация до 25 януари"

Абсурди от съдебните зали на България 06 Ян 2014 19:56 #16535

• mitko
  • mitko's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ
  • Получени благодарности 6430
Едва ли някой може да се усъмни в законноста на сделки извършени от съдия. Става въпрос за морал. Но къде ли съществува той, пък и когато става въпрос за пари ;)
СТАНИ ЧЛЕН НА БНФМ. ОБЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА

Измяната на престъпния режим е патриотизъм, а патриотизмът по отношение на престъпна държава - това е измяна!

Абсурди от съдебните зали на България 06 Ян 2014 20:22 #16537

• Радо ВТ
  • Радо ВТ's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 374
Ами когато става на въпрос за 20 двадесет брутни заплати при пенсиониране на съдия, адвокат и прокурор накъде върви хорото?

Абсурди от съдебните зали на България 06 Ян 2014 20:25 #16538

• emoxristov
  • emoxristov's Avatar
  • Офлайн
  • Блокиран
  • Получени благодарности 617
Muncho писа:
Ами когато става на въпрос за 20 двадесет брутни заплати при пенсиониране на съдия, адвокат и прокурор накъде върви хорото?
Хорото отива към поредният апартамент или имот , ако не бъркам пети по ред.

Абсурди от съдебните зали на България 06 Ян 2014 20:43 #16540

• emoxristov
  • emoxristov's Avatar
  • Офлайн
  • Блокиран
  • Получени благодарности 617
Чух една история и ще се опитам да ви я преразкажа.Мисля че е за тази тема.
Живял някога един човек ,бил много богат имал пари ,къщи ,слуги и живеел охолен живот.Минали години този човек имал трима сина ,разболял се и усетил своя край.Викнал синовете си и им казал : Синове мои аз си отивам от този свят но имам едно последно желание което искам да ми изпълните. Когато си отида от този свят искам да ме заровите прав с протегнати ръце на горе които да се виждат.Така че всеки който мине да ги вижда само ръцете ми.Синовете учудено се спогледали и в куп го попитали защо иска за го погребат така .А той им казал : Искам така да ми се виждат ръцете че които мине да види че нищо не съм взел със себе си.
Следните потребители изказаха благодарности: mitko, miro1113, dmd_77, last1left

Абсурди от съдебните зали на България 20 Ян 2014 18:22 #16967

• Fastext
  • Fastext's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 1259
Кога ще си извадим главите от гъзовете....... :evil: :evil: :evil: aigg.wordpress.com/2012/01/30/1-390/
Някой мърши трябва просто да се смажат! Някой истини трябва просто да се кажат,аз не съм добър, не съм велик, не съм безгрешен,но не съм боклук и неща да бъда...
Следните потребители изказаха благодарности: vvurbanov

Абсурди от съдебните зали на България 20 Ян 2014 19:33 #16975

• Nesho
  • Nesho's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
fastext писа:
Кога ще си извадим главите от гъзовете....... :evil: :evil: :evil: aigg.wordpress.com/2012/01/30/1-390/

fastext да така е и в тази статия са описани може би една малка част от многото ограбили България . Значи принципно хората ограбили България са хора с власт и най вече с предварителна информация която обикновения човек като мен и теб нямат и няма как и да имат и ползвайки тази предварителна информация за предстоящи събития в условията на хиперинфлация правят пари това е в общи лини принципа на ограбването казано по опростено. Но истината е че не те са катализатора и не са те тези които определят условията при които една държава изпада в криза, в условия на девалвация на валутата си и хиперинфлация. Истинските виновници за подобни кризи (не само в България а и в много други държави решили също така като нас в даден момент да поемат по пътя на демокрацията) са едни световни госпоти които принципно дърпат конците на повече от половината свят и се крият зад имена като международен валутен фонд, световна банка за развитие и още много други.

послепис-- Разбира се не искам с коментара си да кажа че на хората пряко отговорни за разграбването на България не трябва да им се търси отговорност напротив.
Последна промяна: 21 Ян 2014 12:43 от Nesho.
Следните потребители изказаха благодарности: elmu007

Абсурди от съдебните зали на България 20 Ян 2014 20:15 #16977

• Fastext
  • Fastext's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
Нешо ние сме виновни за сегашното ни положение,АЗ,ТИ,КОЛЕГИТЕ,НАШИТЕ РОДИТЕЛИ,че си мълчим и търпим робството на което май сме свикнали стотици години,и не ставаме да изметем тази измет която ни пороби отново. Време е да спрем да си въртим гъза,и шушнем като махленски клюкарки по форуми,на работа,и пиянски сбирки........... П.С НЕ Е ВИНОВЕН ТОЗИ КОЙТО ЯДЕ БАНИЦАТА,А ТОЗИ КОЙТО МУ Я ДАВА.... secretemo :evil: :evil: :evil:
Някой мърши трябва просто да се смажат! Някой истини трябва просто да се кажат,аз не съм добър, не съм велик, не съм безгрешен,но не съм боклук и неща да бъда...
Последна промяна: 20 Ян 2014 20:44 от Fastext.
Следните потребители изказаха благодарности: lyubo, mitko, elmu007

Абсурди от съдебните зали на България 20 Ян 2014 21:26 #16985

• Nesho
  • Nesho's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
fastext писа:
Нешо ние сме виновни за сегашното ни положение,АЗ,ТИ,КОЛЕГИТЕ,НАШИТЕ РОДИТЕЛИ,че си мълчим и търпим робството на което май сме свикнали стотици години,и не ставаме да изметем тази измет която ни пороби отново. Време е да спрем да си въртим гъза,и шушнем като махленски клюкарки по форуми,на работа,и пиянски сбирки........... П.С НЕ Е ВИНОВЕН ТОЗИ КОЙТО ЯДЕ БАНИЦАТА,А ТОЗИ КОЙТО МУ Я ДАВА.... secretemo :evil: :evil: :evil:

fastext Държавите в които хората или по точно техните лидери са се опитали да се противопоставят на статуквото наложено им от световните госпоти за които говоря в предишния си коментар са принципно държави в който хората или живеят малко или много в някаква изолация или най-малкото имат наложени ембарга за внос или износ на стоки. Парадокса на демократичните свободи които имаме ние българите и не само ние в днешно време като свобода на комуникации, пазар и транспорт се състои в това че всъщност това не са извоювани свободи(колкото и да ми се иска на мен и на хора бунтари като теб) а са едни дадени ни свободи и за да ги имаме трябва да се подчиняваме по един или друг начин на световните лидери даващи ни това право.

И за да зарежа разсъжденията си и да заговоря на нормален език или по- точно на твоя език например ще кажа следното. Разграбването на България никога не е спирало и не спира и в момента. Злато за милиарди може би се изнася от България годишно, като доколкото знам България или всички ние получаваме само около един процент и малко от намереното. Хайде да спрем щом казваш да си въртим гъза,и шушнем като махленски клюкарки по форуми,на работа,и пиянски сбирки и да направим нещо по въпроса за да спрем по някакъв начин този безспорен грабеж.
Последна промяна: 21 Ян 2014 12:45 от Nesho.

Абсурди от съдебните зали на България 20 Ян 2014 21:40 #16986

• Fastext
  • Fastext's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
Хайде да спрем щом казваш да си въртим гъза,и шушнем като махленски клюкарки по форуми,на работа,и пиянски сбирки и да направим нещо по въпроса за да спрем по някакъв начин този безспорен грабеж.[/quote]................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Ти един скайп не искаш да си даваш,и снимка не си слагаш да не станело нещо и се криеш,а пък сега тука със мене на война искаш да ходиш. :laugh: Със тези твои тарикащини първи ще ни убият. ;)
Последна промяна: 20 Ян 2014 21:42 от Fastext.
Следните потребители изказаха благодарности: Nesho, dmd_77

Абсурди от съдебните зали на България 20 Ян 2014 22:03 #16987

• elmu007
  • elmu007's Avatar
  • Офлайн
  • Блокиран
  • Получени благодарности 930
За да се промени нещо трябва народа да въстане масово . Това до сега не е станало , няма и да стане, защото масово народа е малоумен и помиярски . На теория могат да се променят нещата , най малкото защото в света на хората няма невъзможни неща . Просто трябва хора като Октай Енимехмедов да се проявяват по често и с по сериозни играчки . :laugh: Това е един добър начин за промяна , сигурно има и други , но този ми се струва най справедлив и функционален . secretemo
Следните потребители изказаха благодарности: dmd_77, last1left

Абсурди от съдебните зали на България 20 Ян 2014 22:25 #16988

• Nesho
  • Nesho's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
elmu007 писа:
За да се промени нещо трябва народа да въстане масово . Това до сега не е станало , няма и да стане, защото масово народа е малоумен и помиярски . На теория могат да се променят нещата , най малкото защото в света на хората няма невъзможни неща . Просто трябва хора като Октай Енимехмедов да се проявяват по често и с по сериозни играчки . :laugh: Това е един добър начин за промяна , сигурно има и други , но този ми се струва най справедлив и функционален . secretemo

elmu007 принципно си прав така е! Но можем ли да бъдем сигурни че действието на Октай Енимехмедов е действие на патриотизъм. Щото аз със изкривеното си съзнание съм достигнал до мои си заключения относно случая а те са че всъщност някой се опита да каже или покаже на самозабравилия се Ахмед Доган чрез този акт на Октай че не е безсмъртен а чисто и просто един простосмъртен човек като всички нас и както сега пистолета беше газов следващия път може да бъде и боен. B)

послепис-Дано да греша в заключенията си и ти да си правят в случая по отношение на патриотичните подбуди а не парични такива на Октай Енимехмедов

послепис - elmu007 смекчих тона като промених съдържанието на последното си изречение надявам се да не си останал разочарован но мисля че требваше да го направя за да няма чистка пак.
Последна промяна: 20 Ян 2014 23:01 от Nesho.
Следните потребители изказаха благодарности: elmu007

Абсурди от съдебните зали на България 20 Ян 2014 23:03 #16989

• elmu007
  • elmu007's Avatar
  • Офлайн
  • Блокиран
  • Получени благодарности 930
Nesho писа:
elmu007 писа:

elmu007 принципно си прав така е! Но можем ли да бъдем сигурни че действието на Октай Енимехмедов е действие на патриотизъм. Щото аз със изкривеното си съзнание съм достигнал до мои си заключения относно случая а те са че всъщност някой се опита да каже или покаже на самозабравилия се Ахмед Доган чрез този акт на Октай че не е безсмъртен а чисто и просто един простосмъртен човек като всички нас и както сега пистолета беше газов следващия път може да бъде и боен. B)

послепис-Дано да греша в заключенията си и ти да си правят в случая по отношение на патриотичните подбуди а не парични такива на Октай Енимехмедов

И аз не съм сигурен дали въпросният случай не е постановка , но е факт че момчето го погребаха без да е извършил престъпление на практика , само някаква си заплаха с празен газов пищов, което е равносилно на празен воден пищоф .
Но определено това е правилният начин за справяне с мафията .

Последна промяна: 21 Ян 2014 00:35 от elmu007.
Следните потребители изказаха благодарности: Nesho
Модератори: Slavitoooo, Ilia, djendaka, skita6t, yaponetsa, FLORE, hektor, dertlibey, admin

Контакти

Илия Илиев

Председател на Българска национална федерация по металдетектинг

Ловеч 5500

Ул. Цар Освободител 33, ет. 2, ап. 3

Тел. 0898584502

Електронна поща: info@metaldetecting.bg

Иван Джендов

Заместник-председател на Българска национална федерация по металдетектинг

Тел. 0887933802

Георги Георгиев

Адвокат