Регистрираните потребители имат достъп до пълната база на форума като виждат всички теми и публикации.
Регистрация във форума се допуска единствено за членове на БНФМ.

За членство в БНФМ - натиснете тук 
За регистрация във форума - натиснете тук

Добре дошли, Гост
Username: Парола: Запомни ме
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3

ТЕМА: GOLDEN MASK 5

GOLDEN MASK 5 16 Окт 2016 18:14 #46731

• bobo
  • bobo's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 6129
pitbuls писа:
В Русия изкараха гм4 про по добра и продуктивна от ака сигнума. Интервсно.
md-arena.com/golden-mask-4-pro-porval-ak...mft-na-yashhik-piva/
Ъ-кво му е интересното...поредния търговски трик...Търговеца иска да продава това,от което печели повече...а знаем какви цени "прави" Владко ;) ....Жива манипулация си е тоя клип..Аз затва на клипове на търговци не вярвам-а тея пичове накрая си казаха кой им е платил за видеото.... ;)
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: djendaka, Radislav

GOLDEN MASK 5 16 Окт 2016 18:32 #46732

• Slavitoooo
  • Slavitoooo's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ, Модератор в уебсайта на БНФМ
  • Получени благодарности 13014
bobo писа:
pitbuls писа:
В Русия изкараха гм4 про по добра и продуктивна от ака сигнума. Интервсно.
md-arena.com/golden-mask-4-pro-porval-ak...mft-na-yashhik-piva/
Ъ-кво му е интересното...поредния търговски трик...Търговеца иска да продава това,от което печели повече...а знаем какви цени "прави" Владко ;) ....Жива манипулация си е тоя клип..Аз затва на клипове на търговци не вярвам-а тея пичове накрая си казаха кой им е платил за видеото.... ;)
Не знам за Сигнума обаче Nexus Standard MP ще бие GOLDEN MASK 5 по дълбочина на тестовете в Пловдив , мога да се обзаложа на бутилка Уиски ако някой иска .
Следните потребители изказаха благодарности: comander

GOLDEN MASK 5 16 Окт 2016 18:45 #46733

• pitbuls
  • pitbuls's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 231
Интересно що казват че го размаза,като ака въртя 5-10 мин а гм4 половин час. Ако ака е на ниска честота,ясно що не вади дрена скраб,ама само монетки. От тва по хубаво здраве му кажи.

GOLDEN MASK 5 16 Окт 2016 19:44 #46734

• FLORE
  • FLORE's Avatar
  • Офлайн
  • Член на БНФМ и модератор в уебсайта на БНФМ
  • Получени благодарности 5000
Не се вързвайте на тези рекламни клипчета знаете всички с каква цел са направени. :woohoo:
КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ

Бранейки се срещу евреина, аз се боря за делото на бога.
Това, което не е добра раса на този свят е плява.

GOLDEN MASK 5 16 Окт 2016 20:12 #46735

• Стефан
  • Стефан's Avatar
  • Офлайн
  • Член на БНФМ, Производител на детектори MIKRON и REX, представител на АКА за България
  • Получени благодарности 1914
pitbuls писа:
Интересно що казват че го размаза,като ака въртя 5-10 мин а гм4 половин час. Ако ака е на ниска честота,ясно що не вади дрена скраб,ама само монетки. От тва по хубаво здраве му кажи.
Като гледам находките накрая се вижда точно обратното, Сигнума даже има повече сигнали. Като правят нагласена реклама, поне да бяха нагласили и намерените неща да са в полза на маската. Някой им е платил за това, но даже не са си направили труда да направят реклама както трябва :)
Следните потребители изказаха благодарности: comander, djendaka, Radislav

GOLDEN MASK 5 16 Окт 2016 20:40 #46737

• djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ, Председател на БНФМ регионален клуб Бургас, Модератор в уебсайта на БНФМ
  • Получени благодарности 6096
Ми кат не дават пари за реклама а хващат някви пиянки така ще е , пък и като гледам маската доста железундери настърга , то това не е реклама ми анти реклама на маската според мен ако стакива клипове мислят да пробиват са живи за оплакване. И твърде смешно е да сравняваш Сигнум с каквато и да е маска , като се има на предвид че Сигнума е светлинни години преди която и да е маска
Следните потребители изказаха благодарности: comander, FLORE, Radislav

GOLDEN MASK 5 16 Окт 2016 20:54 #46738

• cat
  • cat's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 1881
Колега я си докладвай тия модератори на админа че ти оспамиха темата . Ся и аз да поспамя :P още като си земах синия пират доста обиколих по къра и пробвах машините на колеги . Владо да ме извинява но Голден Маск са слаби машини просто лично мнение от 3 г откак съм тука сефте го пиша .
Следните потребители изказаха благодарности: djendaka, bobo

GOLDEN MASK 5 16 Окт 2016 21:52 #46739

• bobo
  • bobo's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 6129
cat писа:
Колега я си докладвай тия модератори на админа че ти оспамиха темата . Ся и аз да поспамя :P още като си земах синия пират доста обиколих по къра и пробвах машините на колеги . Владо да ме извинява но Голден Маск са слаби машини просто лично мнение от 3 г откак съм тука сефте го пиша .
....Кат за 300-400лв стават! :) ...другото е агресивна реклама! :evil:
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo

GOLDEN MASK 5 16 Окт 2016 22:12 #46741

• djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ, Председател на БНФМ регионален клуб Бургас, Модератор в уебсайта на БНФМ
Бе хубави лоши маските си имат популярност макар и вече все повече да се отказват от тях . За времето си бяха добри първите бандитки , после и тройката ама технологичното им развитие спря преди 10 г. , от тогава на сам всичко е смяна на стикове и кутийки и някоя друга глезотия като безжичните слушалки . За сметка на това големите фирми продължиха да се развиват и маските станаха детски играчки сравнение с другите , хората взеха да се усещат и нормално е да има толкова голям отлив и такова недоволство , на стари лаври не може да се лежи дълго , вече детекторите среден и нисък клас имат по добри показатели от топ моделите на маските . Като цяло обаче мен това не ме вълнува , просото Владко вместо да влагаше ресурс да се заяжда и мачка своите Бг колеги през годините можеше да ги вложи в развитие ама късно е либе , колегите му го изпревариха и забравиха технологично
Следните потребители изказаха благодарности: comander, FLORE, Radislav

GOLDEN MASK 5 16 Окт 2016 22:32 #46743

• asparuh
  • asparuh's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 2277
За апаратите на Маската няма да говоря ,лоши -добри всеки може да си направи сметката, с тоя интернет
можеш да прецениш всичко,мене ме дразни отношението на производитела относно БНФМ и в частност
търсачите / ама не на метеорити / ,които толкова години се борим за благото на хобито и изведнъж да ни обърни гръб
и да се подведе от финансови сгоди и незнам какво против нас ,това ме заболя най-много и не съм го вярвал.
Но както и да е всеки има глава на раменете,носи отговорност за действията си и си яде лука един ден. По нашенски -
ще си гребне от зелето /киселото / ,но Владо май ще загребе повече от колкото си мисли :whistle:
Последна промяна: 16 Окт 2016 22:48 от asparuh.
Следните потребители изказаха благодарности: comander, djendaka, bobo, cat

GOLDEN MASK 5 17 Окт 2016 07:40 #46753

• FLORE
  • FLORE's Avatar
  • Офлайн
  • Член на БНФМ и модератор в уебсайта на БНФМ
  • Получени благодарности 5000
Ще си похапне човека, гладничък е не му се сърдете , няма начин трябва да го нахраним подобаващо. ;)
КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ

Бранейки се срещу евреина, аз се боря за делото на бога.
Това, което не е добра раса на този свят е плява.

GOLDEN MASK 5 17 Окт 2016 18:35 #46775

• rublata
  • rublata's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 5055
некоректните производители нямат сметка от такава федерация,където се срещат търсачите и обменят опит,защото там номерата им с манипулирани клипове и реклами не вървят на ,всеки ще му се обясни кое става и кое не,затова продавалника е пълен с МД-та.Кефи ме Наско-Пирата ,...,работи човека....стигна и до Френското изложение на метал детектори ...дано да има много продажби ...това е наш човек, пожелавам му успех и за на пред....
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, comander, djendaka, asparuh, kaveiros, fides, mitko, bobo, FLORE, miro1113 Виж още благодарили

GOLDEN MASK 5 23 Окт 2016 00:42 #46912

• Radislav
  • Radislav's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 3186
До колкото помня преди време е имало изказване, че "българската ниша не ме интересува...прекалено малка е..." НО то колелото се върти, върти и след като си горе започваш да слизаш отново надолу !
А когато си дойдеш у дома е много тъжно да разбереш, че в къщи никой не те чака....
" Когато правото се превърне в безправие, съпротивата е задължителна ! "
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, comander, djendaka, bobo, miro1113, messor, Djenko

GOLDEN MASK 5 23 Окт 2016 20:45 #46943

• djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
Следните потребители изказаха благодарности: comander, FLORE

GOLDEN MASK 5 22 Ян 2020 21:38 #87789

• pavel
  • pavel's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 4
Здравейте! Имам въорос, тъй като имам детектор Golden Mask 5+SE , но не са ми ясни все още доста неща... Когато съм на ол метал ( all metal ) има ли значение на колко ще си наглася disk dept ? Тъй като разбрах, че тази опция ( disk dept ) не означава точно дълбочина на дискриминацията ( Какъвто всъщност е буквалния превод ) Разбрах, че в някой видове почви дълбоките цветни сигнали се чуват като черни (разбирасе това е в режим би тонал bi tonal защото точно там имаме два звука за черно и цветно) и в зависимост от избраната стойност на disk dept , която е от 0 до 15 това по някакъв начин улеснява търсача . Но въпроса ми е следния : Тъй като аз работя само на ол метал ( all metal ) a при тази опция сигнала ( звукът ) на черно и цветно е един и същ , така че всъщност няма как да чуя нещо черно като цветно или цветно като черно, защото при тази опция когато има сигнал се гледа числото, което излиза на екрана и от него се определя видъ на метала а не от звукът . И сега вече питам : Възможно ли е при ол метал ( аll metal ) числото на екрана също да се промени от цветно - черно или от черно - цветно ?? Тоест когато съм на ол метал ( all metal ) Има ли вероятност дълбокия сигнал да се обърка - тоест числото на екрана да показва вместо черно - цветно или обратното ? Или това може да се случи само когато е в режим би тонал (bi tonal) ??
Последна промяна: 22 Ян 2020 21:45 от pavel.
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3
Модератори: Slavitoooo, yaponetsa, admin

Контакти

Илия Илиев

Председател на Българска национална федерация по металдетектинг

Ловеч 5500

Ул. Цар Освободител 33, ет. 2, ап. 3

Тел. 0898584502

Електронна поща: info@metaldetecting.bg