Регистрираните потребители имат достъп до пълната база на форума като виждат всички теми и публикации.
Регистрация във форума се допуска единствено за членове на БНФМ.

За членство в БНФМ - натиснете тук 
За регистрация във форума - натиснете тук

Добре дошли, Гост
Username: Парола: Запомни ме
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3

ТЕМА: Оценяване на участващите металдетектори на Шести нац. събор

Оценяване на участващите металдетектори на Шести нац. събор 14 Май 2014 14:27 #19890

• yaponetsa
  • yaponetsa's Avatar
  • Офлайн
  • Член на БНФМ и модератор в уебсайта на БНФМ
  • Получени благодарности 2112
Абе хора,защо трябва тестовете на събора да се приемат като кой знае какво.Събора е място където всеки може да види различни машини и сам да прецени каква най му допада.Понякога значително по плитките машини са доста по продуктивни от тия които са известни с дълбочинните показатели.Всичко е относително като показатели.
На събора ще има доста производители и всякакви апарати,не приемайте че Сливек е нещо като Армагедон или "сблъсъка на цивилизациите".
надявам се че се разбра какво имам в предвид

поздрави
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: mitko, emoxristov

Оценяване на участващите металдетектори на Шести нац. събор 14 Май 2014 15:49 #19891

• emoxristov
  • emoxristov's Avatar
  • Офлайн
  • Блокиран
  • Получени благодарности 617
yaponetsa писа:
Абе хора,защо трябва тестовете на събора да се приемат като кой знае какво.Събора е място където всеки може да види различни машини и сам да прецени каква най му допада.Понякога значително по плитките машини са доста по продуктивни от тия които са известни с дълбочинните показатели.Всичко е относително като показатели.
На събора ще има доста производители и всякакви апарати,не приемайте че Сливек е нещо като Армагедон или "сблъсъка на цивилизациите".
надявам се че се разбра какво имам в предвид

поздрави

Ванка , ти ни успокояваш но се усеща напрежението от факта че може работата на апаратите на полигон и работата и в youtube да се разминават особено в графа дълбочина.... :laugh: :woohoo: sshy Ако всичко е нормолно не би трябвало да има напрежение. ;)
Последна промяна: 14 Май 2014 15:56 от emoxristov.

Оценяване на участващите металдетектори на Шести нац. събор 14 Май 2014 16:50 #19894

• kronos555
  • kronos555's Avatar
  • Офлайн
  • Не е член на БНФМ
  • Получени благодарности 654
Един съвет (може и да сте го направили де) преди траншеята разчистете няколко метра от сигнали, за да може тествания детектор да покаже че с текущите настройки може да работи без паразитни сигнали на ход, че с тоя ютууб бая хора гризнаха дръвцето.

Оценяване на участващите металдетектори на Шести нац. събор 14 Май 2014 17:12 #19896

• elmu007
  • elmu007's Avatar
  • Офлайн
  • Блокиран
  • Получени благодарности 930
Всичко това се прави да е в полза на потребителите особено за тия с малко опит и за начинаещите в хобито . Въпреки че има търсачи с бая опит и пак си купуват дървета дето работят при идеални условия само . :laugh:
Следните потребители изказаха благодарности: kaveiros

Оценяване на участващите металдетектори на Шести нац. събор 14 Май 2014 17:28 #19897

• kaveiros
  • kaveiros's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Лош и дебел
  • Получени благодарности 11604
:) :) :)
Айде сега и ще се обиждаме :)
М/у другото аз и дървета купувам, колекционер съм на дървени статуетки и маски и други работи от кост, метал, камък и глина :)
Също колекционирам съвременни ножове и стари оръжия...
Последна промяна: 14 Май 2014 17:33 от kaveiros.
Следните потребители изказаха благодарности: elmu007

Оценяване на участващите металдетектори на Шести нац. събор 14 Май 2014 17:34 #19898

• elmu007
  • elmu007's Avatar
  • Офлайн
  • Блокиран
kaveiros писа:
М/у другото аз и дървета купувам, колекционер съм на дървени статуетки и маски и други работи от кост, метал, камък и глина :)

:laugh: Аз това го написах по принцип , а ти взе че се припозна . :laugh:
Малко са търсачите дето не са се прецаквали в даден момент със зле работещ апарат . И аз първия ми детектор беше голяма греда . :blush:

Оценяване на участващите металдетектори на Шести нац. събор 14 Май 2014 17:37 #19899

• djendaka
  • djendaka's Avatar
  • На линия
  • Член на УС на БНФМ, Председател на БНФМ регионален клуб Бургас, Модератор в уебсайта на БНФМ
  • Получени благодарности 6096
elmu007 писа:
kaveiros писа:

Малко са търсачите дето не са се прецаквали в даден момент със зле работещ апарат . И аз първия ми детектор беше голяма греда . :blush:
То първия ти че е греда не е проблем въпроса е след това другитети и те да не излязат греди :laugh:
Последна промяна: 14 Май 2014 17:37 от djendaka.
Следните потребители изказаха благодарности: Nesho

Оценяване на участващите металдетектори на Шести нац. събор 14 Май 2014 17:44 #19900

• elmu007
  • elmu007's Avatar
  • Офлайн
  • Блокиран
djendaka писа:
elmu007 писа:
kaveiros писа:

То първия ти че е греда не е проблем въпроса е след това другитети и те да не излязат греди :laugh:

Да бе . :laugh:
Браво , майтапчия си . :laugh: sshy

Оценяване на участващите металдетектори на Шести нац. събор 14 Май 2014 17:45 #19901

• kaveiros
  • kaveiros's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Лош и дебел
  • Получени благодарности 11604
Неее.. разликата е, че обикновенно знам точно какво взимам и рядко съм разочарован..
Поне за сега, не съжалявам, за закупен детектор
До сега съм притежавал 5 детектора, само един съм продал, за да купя подобен, другите всеки си изпълнява своята функция, искам да имам още 2-3 да си попълня колекцията..
Последна промяна: 14 Май 2014 17:58 от kaveiros.
Следните потребители изказаха благодарности: elmu007

Оценяване на участващите металдетектори на Шести нац. събор 14 Май 2014 18:03 #19902

• Aemilivs
  • Aemilivs's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 109
Добре, че това ще е петък, а не събота, когато има повече хора, ще от сега прогнозирам какви караници и сръдни и срамоти ще има...
то още по интернет тръгнаха, пък какво остава на място.

Оценяване на участващите металдетектори на Шести нац. събор 14 Май 2014 19:45 #19907

• preskouuu
  • preskouuu's Avatar
  • Офлайн
  • Блокиран
  • Получени благодарности 377
Циркът ще е голям , аз предлагам вечерта когато се седни на маса да се спре темата със дълбочина дискриминация на детекторите фирми между колеги че да не стане някоя екзема хахах :P :P :P :P ТИИИИ МЕН ОВАЖАВАШ ЛИ МААА хлъц хлъц хлъц хахаххааха :P :P :P :P

Оценяване на участващите металдетектори на Шести нац. събор 14 Май 2014 20:42 #19910

• kronos555
  • kronos555's Avatar
  • Офлайн
  • Не е член на БНФМ
  • Получени благодарности 654
Предлагам на входа да се изземват оръжията на посетителите за да не стане някой сакатлък след третата ракия :laugh:

Оценяване на участващите металдетектори на Шести нац. събор 15 Май 2014 10:22 #19920

• Ilia
  • Ilia's Avatar
  • Офлайн
  • Председател на БНФМ, Модератор в уебсайта на БНФМ
  • Получени благодарности 824
Карта за оценка на металдетектори - редактирана:

• Страница:
  • 1
  • 2
  • 3
Модератори: Slavitoooo, djendaka, yaponetsa, Ilia, skita6t, FLORE, hektor, dertlibey, admin

Контакти

Илия Илиев

Председател на Българска национална федерация по металдетектинг

Ловеч 5500

Ул. Цар Освободител 33, ет. 2, ап. 3

Тел. 0898584502

Електронна поща: info@metaldetecting.bg

Иван Джендов

Заместник-председател на Българска национална федерация по металдетектинг

Тел. 0887933802

Георги Георгиев

Адвокат