Регистрираните потребители имат достъп до пълната база на форума като виждат всички теми и публикации.
Регистрация във форума се допуска единствено за членове на БНФМ.

За членство в БНФМ - натиснете тук 
За регистрация във форума - натиснете тук

Добре дошли, Гост
Username: Парола: Запомни ме

ТЕМА: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ - КАМЧИЯ 4 - 7 ЮНИ 2015

СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ - КАМЧИЯ 4 - 7 ЮНИ 2015 17 Май 2016 20:03 #41885

• zolak
  • zolak's Avatar
  • Офлайн
  • - Не е член на БНФМ -
  • Получени благодарности 149
Нещо съвсем не ме разбирате.Нито имам претенции за мястото или датите,за програмата или каквото и да е друго свързано с решения за събор.Знам ,че има ориентировъчен месец поне и приблизителни дати.Точно за това питам- месец и приблизителни дати.Интересувам се от нормални неща свързани с планирането на работа и отпуска,не се интересувам от томболи , награди и безплатен кетъринг.
Това,което не ме убива-ме прави по силна.
Когато вълчицата минава,кучките могат само да скимтят.
Администраторите са забранили публикуването за гости.

СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ - КАМЧИЯ 4 - 7 ЮНИ 2015 17 Май 2016 20:27 #41886

• djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ, Председател на БНФМ регионален клуб Бургас, Модератор в уебсайта на БНФМ
  • Получени благодарности 5917
zolak писа:
Нещо съвсем не ме разбирате.Нито имам претенции за мястото или датите,за програмата или каквото и да е друго свързано с решения за събор.Знам ,че има ориентировъчен месец поне и приблизителни дати.Точно за това питам- месец и приблизителни дати.Интересувам се от нормални неща свързани с планирането на работа и отпуска,не се интересувам от томболи , награди и безплатен кетъринг.
Аз мисля че го написах точно и ясно в друга дано си го пропусна неволно , както написах и преди най-вероятна дата ще е началото на септември около 6-ти тъй като са няколко почивни дни , тъй като дата съвпада с традиционния Крайморски събор а там не е удобно за национален , събора най вероятно ще е на Сливек а ако има женания морския ще бъде дръпнат към края на септември . Когато всичко бъде ясно на 100% ще бъде упоменато официално за всички които искат някакъв ориентир около 06.09.2016г.
Следните потребители изказаха благодарности: Kojara

СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ - КАМЧИЯ 4 - 7 ЮНИ 2015 17 Май 2016 20:45 #41888

• zolak
  • zolak's Avatar
  • Офлайн
  • - Не е член на БНФМ -
  • Получени благодарности 149
Ето този отговор ми трябваше-благодаря Ванка ,а не да се получават разни спамове.Ако бях видяла в друга тема или приятелски форум нямаше да настоявам тук за отговор.
Това,което не ме убива-ме прави по силна.
Когато вълчицата минава,кучките могат само да скимтят.
Следните потребители изказаха благодарности: djendaka, Kojara

СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ - КАМЧИЯ 4 - 7 ЮНИ 2015 17 Май 2016 21:07 #41889

• Kojara
  • Kojara's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 18
И аз благодаря за конкретния отговор!

поздрави и beer3

СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ - КАМЧИЯ 4 - 7 ЮНИ 2015 17 Май 2016 21:24 #41893

• miro1113
  • miro1113's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Просто човек
  • Получени благодарности 3492
Има теми които не са видими за Не членове и затова там се обсъждат неща извън "претенциите" на същите.
Иначе те разбрахме, но когато някой започне, със зтворете и тая и оная секция и танива подобни З лично и много други комеги сме малко докчливи на тая тема.
Иначе извини ме ако съм бил груб, но някои, не аз, си скъсват зазника за федерацията, а други чакат на готово и дори един членски внос не дават защото " за квоз им е тъз федерация" .
Ако човек изпусне $100 банкнота и злато за $10 , то за златото ще се наведе , с такъв хъс сякаш парите никога не са съществували !
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, djendaka, mitkovich, mitko, FLORE

СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ - КАМЧИЯ 4 - 7 ЮНИ 2015 17 Май 2016 21:42 #41895

• djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ, Председател на БНФМ регионален клуб Бургас, Модератор в уебсайта на БНФМ
Тази година нещата със съборите малко се пообъркаха но да сме живи и здрави ще се събираме , важното е че се случиха неща които дадоха голяма светлина , че един ден ще си практикуваме хобито като истински европейци . Никога не съм делил или сме делили хората на членове и не членове а на хора които милеят и се борят да променят положението си и такива които мишкуват и чакат всичко на готово . Въпреки че много злобари ще кажат че нищо не е свършено , аз мога да кажа че се свършиха много неща и в много региони вече като ни видят на поляната не се обаждат на полицията а идват и си говорят с нас като с приятели , дори и самата полиция не ни тормози ако не нарушаваме законите . Както беше взето решение на УС на БНФМ форумът ще бъде затворен само за членове на федерацията защото те наистина заслужават , както знаем колкото и всичко да се върши на доброволни начела си трябват пари за бягане за дела и какво ли не . Всеки член е дал своя принос малко или много заслужава нашите големи благодарности , но в никакъв случай няма да делим хората защото хобито е едно и всички сме търсачи . Всички мероприятия организирани от търсачи са за търсачи и ще бъдат публично обявявани , всеки който нарича себе си търсач или иска да си изкара приятно с приятели сред природата е добре дошъл , мисля че няма повече какво да кажа
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, comander, asparuh, FLORE, miro1113, prospector, rublata, Djenko

СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ - КАМЧИЯ 4 - 7 ЮНИ 2015 17 Май 2016 23:17 #41904

• mitko
  • mitko's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ
  • Получени благодарности 5010
Когато един човек не желае да членува в една организация, защо се интересува от събитията организирани от тази организация. Аз мисля, че за това взехме тези решения на събранието. Трябва да има разграничаване на членове и не. В противен случай всеки ще си каже: абе щоо..........
Това е събор на БНФМ. Който иска да присъства-членство. Писнало ми е от тарикати. Когато можеш да отделиш за купона няколко стотин лева, а се скръндзиш за 20, как да седна с такъв човек на маса. Всяка организация се нуждае от средства за същесвуването си. Ние нямаме спонсори, а имаме разходи. Или всички членове са по-тъпи от тарикатите наблюдавщи отстрани и чакащи наготово резултати.
СТАНИ ЧЛЕН НА БНФМ. ОБЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА

Измяната на престъпния режим е патриотизъм, а патриотизмът по отношение на престъпна държава - това е измяна!
Следните потребители изказаха благодарности: comander, hektor, djendaka, spectra, mitkovich, asparuh, свещ.Димитър, FLORE, miro1113, Djenko

СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ - КАМЧИЯ 4 - 7 ЮНИ 2015 17 Май 2016 23:29 #41906

• djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
mitko писа:
Когато един човек не желае да членува в една организация, защо се интересува от събитията организирани от тази организация. Аз мисля, че за това взехме тези решения на събранието. Трябва да има разграничаване на членове и не. В противен случай всеки ще си каже: абе щоо..........
Това е събор на БНФМ. Който иска да присъства-членство. Писнало ми е от тарикати. Когато можеш да отделиш за купона няколко стотин лева, а се скръндзиш за 20, как да седна с такъв човек на маса. Всяка организация се нуждае от средства за същесвуването си. Ние нямаме спонсори, а имаме разходи. Или всички членове са по-тъпи от тарикатите наблюдавщи отстрани и чакащи наготово резултати.
Ей Митак кат ти прочетох поста чак се почуствах виновен за моя :) много си прав но според мен с крайности няма да стане , но един ден бъди сигурен ще си доволен :)
Следните потребители изказаха благодарности: comander, mitko, FLORE, miro1113, Djenko

СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ - КАМЧИЯ 4 - 7 ЮНИ 2015 17 Май 2016 23:44 #41908

• mitko
  • mitko's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ
djendaka писа:
mitko писа:
Ей Митак кат ти прочетох поста чак се почуствах виновен за моя :) много си прав но според мен с крайности няма да стане , но един ден бъди сигурен ще си доволен :)
Тая вечер пих една ракия за твое здраве. drink
Не е нормално да обсъждаме вдигане на членския внос. защото парите не стигат за функцоинирането на Федерацията, а някои да ни гледат саира. На такива, майната им. Такива не ни трябват нито във Федерацията, нито на съборите, нито във форума. Пиша го тука, за да го прочетат и те. Ще се борим и без тях. Е, изкарах си някоя псувня, но аз съм ги изпреварил.

Измяната на престъпния режим е патриотизъм, а патриотизмът по отношение на престъпна държава - това е измяна!
Следните потребители изказаха благодарности: comander, djendaka, spectra, mitkovich, lyubo, свещ.Димитър, FLORE, miro1113, Djenko

СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ - КАМЧИЯ 4 - 7 ЮНИ 2015 18 Май 2016 17:37 #41926

• yaponetsa
  • yaponetsa's Avatar
  • Офлайн
  • Член на БНФМ и модератор в уебсайта на БНФМ
  • Получени благодарности 2077
Митак,не съм съгласен относно тая част за съборите.Идеята на такива мероприятия е да се популяризира хобито,а не да се дистанцираме от всички останали.Това е малко като тия клипчета дето качват във фейсбука "харесай за да гледаш".Аз как да го харесм,ако не съм го гледал?
Нали искаме да запознаем останалия свят с нашето хоби ,проблемите ни и идеите ни.Това няма да стане ако само членове на федерацията присъстват.
А това че на съборите има и измекяри,то няма как да няма.Такива винаги ще има.
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, djendaka, kaveiros, miro1113

СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ - КАМЧИЯ 4 - 7 ЮНИ 2015 18 Май 2016 19:27 #41933

• mitko
  • mitko's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ
yaponetsa писа:
Митак,не съм съгласен относно тая част за съборите.Идеята на такива мероприятия е да се популяризира хобито,а не да се дистанцираме от всички останали.Това е малко като тия клипчета дето качват във фейсбука "харесай за да гледаш".Аз как да го харесм,ако не съм го гледал?
Нали искаме да запознаем останалия свят с нашето хоби ,проблемите ни и идеите ни.Това няма да стане ако само членове на федерацията присъстват.
А това че на съборите има и измекяри,то няма как да няма.Такива винаги ще има.
Принципно си прав и съм съгласен с теб, с едно допълнение. Аз нямам в предвид хората, които са наченаещи в хобито и идват за първи път на събор. Плюя срещу тези, които имат във форума регистрация от няколко години, идвали са на повече от един събор и са търсачи от 10+ год. и казват:
Абе що да им давам 20 кинта, немойм ли ги изпи!!!!! Аз познавам доста такива мижитурки. Сигурен съм, че и ти познаваш такива. На такива няма какво да популяризираме хобито, защото те са професионалисти, които чакат наготово някакви промени. Мисля, че станах ясен.

Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, vaskonti, djendaka, spectra, mitkovich, asparuh, lyubo, FLORE, miro1113, Djenko

СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ - КАМЧИЯ 4 - 7 ЮНИ 2015 18 Май 2016 21:21 #41945

• yaponetsa
  • yaponetsa's Avatar
  • Офлайн
  • Член на БНФМ и модератор в уебсайта на БНФМ
  • Получени благодарности 2077
mitko писа:
Принципно си прав и съм съгласен с теб, с едно допълнение. Аз нямам в предвид хората, които са наченаещи в хобито и идват за първи път на събор. Плюя срещу тези, които имат във форума регистрация от няколко години, идвали са на повече от един събор и са търсачи от 10+ год. и казват:
Абе що да им давам 20 кинта, немойм ли ги изпи!!!!! Аз познавам доста такива мижитурки. Сигурен съм, че и ти познаваш такива. На такива няма какво да популяризираме хобито, защото те са професионалисти, които чакат наготово някакви промени. Мисля, че станах ясен.
Ама и аз плюя против такива.Но как може да се отсеят?Не става и по твоя начин.Като видиш на събор такъв, и какво да правим?Да го гоним с бой ли?
Ми знаеш ли що хрантутници идват само заради наградните?Мърша винаги ще има,но съм сигурен че леко по леко нещата ще се оправят.И всеки ще си намери мястото.
поздрав
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, djendaka, asparuh, kaveiros, lyubo, свещ.Димитър, FLORE, miro1113

СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ - КАМЧИЯ 4 - 7 ЮНИ 2015 18 Май 2016 21:34 #41949

• djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
Митак аз да ти кажа съм същия като теб и много често стигам до крайности , малко или много когато си се отдал на нещо и си го приел лично и се бориш и бягаш постоянно а някой си мишкува и се прави на играч ти иде да откачиш и да го побъркаш , но японеца е прав , хобито трябва да е за всички когато си открит и добронамерен много от страничните проумяват и виждат това и се присъединяват . Има хора с които ще съм краен и то брутално господ да ги пази да не се видим някъде на саме , че пак доносчета има и пак Флорето са го привиквали .
Следните потребители изказаха благодарности: comander, yaponetsa, lyubo, свещ.Димитър, mitko, FLORE, miro1113, Djenko

СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ - КАМЧИЯ 4 - 7 ЮНИ 2015 19 Май 2016 20:47 #42005

• miro1113
  • miro1113's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Просто човек
  • Получени благодарности 3492
Да си призная и аз съм привърженик на по крайните и по твърди мерки . От две три години няколко човека направих членове на федерацията които не са идвали на нитонедин събор или регионална сбирка , но разбират за какво се борим и подкрепят идеите и целите . Дават си двадесетте лева без да мрънкат , без да питат къде ще отидат .
Ако човек изпусне $100 банкнота и злато за $10 , то за златото ще се наведе , с такъв хъс сякаш парите никога не са съществували !
Следните потребители изказаха благодарности: djendaka, lyubo, mitko, FLORE

СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ - КАМЧИЯ 4 - 7 ЮНИ 2015 19 Май 2016 21:22 #42007

• lyubo
  • lyubo's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 87
miro1113 писа:
Да си призная и аз съм привърженик на по крайните и по твърди мерки . От две три години няколко човека направих членове на федерацията които не са идвали на нитонедин събор или регионална сбирка , но разбират за какво се борим и подкрепят идеите и целите . Дават си двадесетте лева без да мрънкат , без да питат къде ще отидат .
Това че си,,ЧЛЕН,,но нямаш възможностите да кръстосваш България и да ходиш на сбирки и събори ,не означава че не подкрепяш Федерацията.
Член съм от 4-5 години и съм ходил само на една сбирка,понеже ми бе на около 40 км.За по долече ми е малко трудничко, но пък може и да се променят нещата.......
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, djendaka, mitko, miro1113
Модератори: Slavitoooo, djendaka, yaponetsa, Ilia, skita6t, FLORE, hektor, dertlibey, admin

Контакти

Илия Илиев

Председател на Българска национална федерация по металдетектинг

Ловеч 5500

Ул. Цар Освободител 33, ет. 2, ап. 3

Тел. 0898584502

Електронна поща: info@metaldetecting.bg

Иван Джендов

Заместник-председател на Българска национална федерация по металдетектинг

Тел. 0887933802

Георги Георгиев

Адвокат