Регистрираните потребители имат достъп до пълната база на форума като виждат всички теми и публикации.
Регистрация във форума се допуска единствено за членове на БНФМ.

За членство в БНФМ - натиснете тук 
За регистрация във форума - натиснете тук

Добре дошли, Гост
Username: Парола: Запомни ме

ТЕМА: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ - КАМЧИЯ 4 - 7 ЮНИ 2015

СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ - КАМЧИЯ 4 - 7 ЮНИ 2015 19 Май 2016 21:36 #42008

• Slavitoooo
  • Slavitoooo's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ, Модератор в уебсайта на БНФМ
  • Получени благодарности 13018
lyubo писа:
miro1113 писа:
Да си призная и аз съм привърженик на по крайните и по твърди мерки . От две три години няколко човека направих членове на федерацията които не са идвали на нитонедин събор или регионална сбирка , но разбират за какво се борим и подкрепят идеите и целите . Дават си двадесетте лева без да мрънкат , без да питат къде ще отидат .
Това че си,,ЧЛЕН,,но нямаш възможностите да кръстосваш България и да ходиш на сбирки и събори ,не означава че не подкрепяш Федерацията.
Член съм от 4-5 години и съм ходил само на една сбирка,понеже ми бе на около 40 км.За по долече ми е малко трудничко, но пък може и да се променят нещата.......
Всички сте прави !
Прави сте да негодувате говоря за по старите наши познати колеги дето не се включат под различни предлози
- като например нищо няма да промените що си губите времето и все подобни от тоя сорт . Значи за толкова години който от старите е искал е дошъл във Федерацията и е помогнал с квото е искал или могъл повече зор ще дойдат няма защо да ги търсим . С младите трябва да сме по внимателни защото те са надеждата .
Любо също е прав има колеги дето искат не само на едно събиране да бъдат на всичките искат но не всеки има време и средства за да го направи така , че трябва да бъдем по толерантни те не по - малко обичат металдетектинга и не по - малко от другите искат да помагат .
По стечения на обстоятелствата в последните години се наложиха няколко географски точки в страната където някак си по добре се получават нещата правят се мероприятия сбирки по много пъти в годината имаме и райони в които няма никакви мероприятия - ей за тия райони трябва да помислим .
За София знам ,че малко им трябва и ще се получи !
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: comander, djendaka, kaveiros, lyubo, свещ.Димитър, mitko, Стефан, miro1113

СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ - КАМЧИЯ 4 - 7 ЮНИ 2015 20 Май 2016 18:27 #42047

• yaponetsa
  • yaponetsa's Avatar
  • Офлайн
  • Член на БНФМ и модератор в уебсайта на БНФМ
  • Получени благодарности 2112
Митак,преди време доста ме хвана яд,как на един събор,точно преди томболата се изсипа една сурия хрантутници,която малко след томболата изчезна.Мисля че беше или на Кърджали,или на Копринка.Не помня точно.Много ме беше яд ,че дойдоха хора само заради облагата.Когато казваш че те е яд заради такива които не искат да помагат,а само гледат келепира,напълно те разбирам.Но не можем заради такива измекяри да се затворим и да бъдем някакво тайно общество.
За това след тоя събор,предложих поне една от наградите които се раздават,да е само за членове на федерацията.Без значение дали присъстват на събора или не.Да се направи томбола по номерата на членските карти,м-у всички които са си платили членския внос за последната година.Така тези които не могат да присъстват , ще се почустват че не са игнорирани.
Все още държа на тая идея!
Следните потребители изказаха благодарности: vaskonti, djendaka, kaveiros, dqvol, lyubo, свещ.Димитър, mitko, FLORE, miro1113, fermer Виж още благодарили

СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ - КАМЧИЯ 4 - 7 ЮНИ 2015 20 Май 2016 19:19 #42050

• miro1113
  • miro1113's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Просто човек
  • Получени благодарности 3756
Одобрявам идеята ти, но това с номерата на картите е малко трудно .
Има много карти по клубовете които не са попълнени т.е. без членове . Раздадените карти не са подредени по номера . Май е най добре само присъстващите членове да представят картите си при желание за участие , в състезание или томбола .
Ако човек изпусне $100 банкнота и злато за $10 , то за златото ще се наведе , с такъв хъс сякаш парите никога не са съществували !
Следните потребители изказаха благодарности: djendaka, kaveiros, свещ.Димитър, mitko

СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ - КАМЧИЯ 4 - 7 ЮНИ 2015 20 Май 2016 21:20 #42064

• FLORE
  • FLORE's Avatar
  • Офлайн
  • Член на БНФМ и модератор в уебсайта на БНФМ
  • Получени благодарности 5000
Според мен всички томболи трябва да са само за членове на федерацията, от къв зор бай Драган или Петкан от едиси някоя село да се реди за томбола. Който не е член да заповяда да гледа детектори тестове добре дошъл ама да се раздават награди на сулъо и пулъо аз лично не съм съгласен.
КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ

Бранейки се срещу евреина, аз се боря за делото на бога.
Това, което не е добра раса на този свят е плява.
Следните потребители изказаха благодарности: Mila, comander, hektor, vaskonti, djendaka, asparuh, lyubo, свещ.Димитър, mitko, mikreto Виж още благодарили

СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ - КАМЧИЯ 4 - 7 ЮНИ 2015 05 Юни 2016 19:15 #42453

• Tolvir
  • Tolvir's Avatar
  • Офлайн
  • Блокиран
  • Получени благодарности 63
FLORE писа:
Според мен всички томболи трябва да са само за членове на федерацията, от къв зор бай Драган или Петкан от едиси някоя село да се реди за томбола. Който не е член да заповяда да гледа детектори тестове добре дошъл ама да се раздават награди на сулъо и пулъо аз лично не съм съгласен.
Напълно подкрепям мнението на FLORE. Винаги съм бил за крути мерки когато няма разбиране, толерантност и обноски. Даже е редно най- хубавите награди да са за членове над 5 г. или нещо подобно. Казвам го и го мисля като съвсем млад член.
Преди 20-30 дена извадих старите медали на дядо ми. Ясно като слънчев ден и както може да е само сред военните - Медал - Гранични войски I степен за служба над 5г. II степен - 10 г. 25 г. и така нататък.
Мисля че е добра идея да се пусне някакво гласуване сред членовете за да се разбере общата позиция.
Последна промяна: 05 Юни 2016 19:16 от Tolvir.
Модератори: Slavitoooo, djendaka, yaponetsa, Ilia, skita6t, FLORE, hektor, dertlibey, admin

Контакти

Илия Илиев

Председател на Българска национална федерация по металдетектинг

Ловеч 5500

Ул. Цар Освободител 33, ет. 2, ап. 3

Тел. 0898584502

Електронна поща: info@metaldetecting.bg

Иван Джендов

Заместник-председател на Българска национална федерация по металдетектинг

Тел. 0887933802

Георги Георгиев

Адвокат