Регистрираните потребители имат достъп до пълната база на форума като виждат всички теми и публикации.
Регистрация във форума се допуска единствено за членове на БНФМ.

За членство в БНФМ - натиснете тук 
За регистрация във форума - натиснете тук

Добре дошли, Гост
Username: Парола: Запомни ме
  • Страница:
  • 1
  • 2

ТЕМА: ТЕСТОВЕ И СЪСТЕЗАНИЯ на Седмият Национален Събор по Металдетектинг - Камчия 4 - 7 юни 2015

ТЕСТОВЕ И СЪСТЕЗАНИЯ на Седмият Национален Събор по Металдетектинг - Камчия 4 - 7 юни 2015 13 Мар 2015 17:32 #29324

• yaponetsa
  • yaponetsa's Avatar
  • Офлайн
  • Член на БНФМ и модератор в уебсайта на БНФМ
  • Получени благодарности 2077
И е добре да се направи предварителен списък с желаещите да участват,а не да стане както винаги - какафония от типа "ма чакай и аз да се пробвам".В смисъл в такива състезания да участват само предварително записани участници за да се избегне хаоса.
Отделно около тестовия терен всички апарати с изключение на тествания,да са изключени , както и ако разбира се местото позволява ,различните тестови полигончета да са по възможност далече едно от друго.
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: Mila, Slavitoooo, djendaka, nasko75, valchan_gb, niki stoianov, Nexus, Radislav

ТЕСТОВЕ И СЪСТЕЗАНИЯ на Седмият Национален Събор по Металдетектинг - Камчия 4 - 7 юни 2015 13 Мар 2015 18:05 #29326

• Slavitoooo
  • Slavitoooo's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ, Модератор в уебсайта на БНФМ
  • Получени благодарности 11843
Горе долу не е по темата ,но все пак :
Аз мисля ,че за в бъдеще федерацията може да организира една тридневна Спартакиада по Металдетектинг
Три дена изцяло отдадени на състезания и то дълги . С голяма организация и подготовка може да се постигне и това !
Последна промяна: 13 Мар 2015 18:09 от Slavitoooo.
Следните потребители изказаха благодарности: Mila, Джони, djendaka, yaponetsa, valchan_gb, FLORE, Fastext, miro1113, Nexus

ТЕСТОВЕ И СЪСТЕЗАНИЯ на Седмият Национален Събор по Металдетектинг - Камчия 4 - 7 юни 2015 13 Мар 2015 20:12 #29334

• kaveiros
  • kaveiros's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Лош и дебел
  • Получени благодарности 10712
miro1113 писа:
Слави вече писа , че такива индивидуални състезания няма как да станат , затова забравете и помислете за нещо друго . md
То нали има там гора... Някъде в гората и никой няма да го знае мястото, до самото състезание... Пък може да се направят 2-3 пътечки, за да се минава по-бързо, не е кой знай какво да се набу.тат 10-тина сигнала. Пък там наблизо, може да се направи един трап, да си тестват участниците дълбочината, докато чакат ред, да не скучаят или да се измисли някакъв друг тест..
Последна промяна: 13 Мар 2015 20:13 от kaveiros.

ТЕСТОВЕ И СЪСТЕЗАНИЯ на Седмият Национален Събор по Металдетектинг - Камчия 4 - 7 юни 2015 15 Мар 2015 12:11 #29419

• pechkata
  • pechkata's Avatar
  • Офлайн
  • Член на БНФМ
  • Получени благодарности 99
Slavitoooo писа:
Горе долу не е по темата ,но все пак :
Аз мисля ,че за в бъдеще федерацията може да организира една тридневна Спартакиада по Металдетектинг
Три дена изцяло отдадени на състезания и то дълги . С голяма организация и подготовка може да се постигне и това !

Следните потребители изказаха благодарности: mitko, miro1113

ТЕСТОВЕ И СЪСТЕЗАНИЯ на Седмият Национален Събор по Металдетектинг - Камчия 4 - 7 юни 2015 15 Мар 2015 12:40 #29421

• pechkata
  • pechkata's Avatar
  • Офлайн
  • Член на БНФМ
  • Получени благодарности 99
Последна промяна: 15 Мар 2015 12:41 от pechkata.
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, djendaka, valchan_gb, niki stoianov, miro1113

ТЕСТОВЕ И СЪСТЕЗАНИЯ на Седмият Национален Събор по Металдетектинг - Камчия 4 - 7 юни 2015 09 Апр 2015 08:31 #30286

• Slavitoooo
  • Slavitoooo's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ, Модератор в уебсайта на БНФМ
  • Получени благодарности 11843
кво се омърлушихте :laugh: не виждам кой ще копа траповете , кой ще слага гърнетата с парите и т.н.

японеца е прав трябва да се измисли някакъв регламент с предварително записване за участие !
Следните потребители изказаха благодарности: djendaka, FLORE

ТЕСТОВЕ И СЪСТЕЗАНИЯ на Седмият Национален Събор по Металдетектинг - Камчия 4 - 7 юни 2015 26 Апр 2015 20:53 #30512

• Radislav
  • Radislav's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 2938
Гърнета има, но парите са кът.
" Когато правото се превърне в безправие, съпротивата е задължителна ! "

ТЕСТОВЕ И СЪСТЕЗАНИЯ на Седмият Национален Събор по Металдетектинг - Камчия 4 - 7 юни 2015 08 Май 2015 14:32 #30778

• Ilia
  • Ilia's Avatar
  • Офлайн
  • Председател на БНФМ, Модератор в уебсайта на БНФМ
  • Получени благодарности 799
Колеги, събота вечер - 6-ти юни, на събора ще се проведе конкурс "Талантдетектинг - Камчия 2015"

Регламент:

Право на участие имат всички присъстващи на събора.
Участниците представят по желание авторски стих, виц, песен, сценка, анекдот, танц, костюм, свързани с любовта към металдетектинга, търсенето на съкровища, откривателството, историята и т.н. Допускат се и импровизации.

Записването ще стане 1 час преди началото на конкурса.
Председател на журито - Десислава Тивчева, която освен наша колежка, е писател и художник. Членовете на журито ще се определят в деня на конкурса.

Разбира се, най-талантливите ще получат награди. yes
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, skita6t, Джони, djendaka, yaponetsa, kaveiros, FLORE, Fastext, miro1113

ТЕСТОВЕ И СЪСТЕЗАНИЯ на Седмият Национален Събор по Металдетектинг - Камчия 4 - 7 юни 2015 08 Май 2015 17:20 #30782

• Джони
  • Джони's Avatar
  • Офлайн
  • Блокиран
  • Получени благодарности 1498
Ilia писа:
Колеги, събота вечер - 6-ти юни, на събора ще се проведе конкурс "Талантдетектинг - Камчия 2015"

Регламент:

Право на участие имат всички присъстващи на събора.
Участниците представят по желание авторски стих, виц, песен, сценка, анекдот, танц, костюм, свързани с любовта към металдетектинга, търсенето на съкровища, откривателството, историята и т.н. Допускат се и импровизации.

Записването ще стане 1 час преди началото на конкурса.
Председател на журито - Десислава Тивчева, която освен наша колежка, е писател и художник. Членовете на журито ще се определят в деня на конкурса.

Разбира се, най-талантливите ще получат награди. yes
Щом ме назначихте за жури, значи може да имам претенции и към регламента. :cheer: :cheer:
Предизвиквам групата от Ловеч. Вие срещу останалите търсачи. Ще започнете с минус една точка на човек, за да е справедливо, и ще трябва да покажете повече от другите. drinkingbeer
Не знам какъв ще бъде принципа за избиране на останалите членове от журито, дойде ми на ум да поканя в журито Светльо- Мдетекторс. Трябва ми някой с опит шаржа и комиксите. :laugh:
А на останалите участници обещавам за това състезание да искам наградите да са атрактивни. . :laugh: Като ще е шоу - да е на макс! drinkingbeer
Последна промяна: 08 Май 2015 17:22 от Джони.
Следните потребители изказаха благодарности: Mila, Slavitoooo, djendaka, kaveiros, mitko, FLORE

ТЕСТОВЕ И СЪСТЕЗАНИЯ на Седмият Национален Събор по Металдетектинг - Камчия 4 - 7 юни 2015 08 Май 2015 17:45 #30784

• miro1113
  • miro1113's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Просто човек
  • Получени благодарности 3492
Ха сега , на маса сме по-добри и от рибарите , и от ловците .
Да видим на конкурса .
Ако човек изпусне $100 банкнота и злато за $10 , то за златото ще се наведе , с такъв хъс сякаш парите никога не са съществували !
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, Джони, djendaka, kaveiros, FLORE
  • Страница:
  • 1
  • 2
Модератори: Slavitoooo, djendaka, yaponetsa, Ilia, skita6t, FLORE, hektor, dertlibey, admin

Контакти

Илия Илиев

Председател на Българска национална федерация по металдетектинг

Ловеч 5500

Ул. Цар Освободител 33, ет. 2, ап. 3

Тел. 0898584502

Електронна поща: info@metaldetecting.bg

Иван Джендов

Заместник-председател на Българска национална федерация по металдетектинг

Тел. 0887933802

Георги Георгиев

Адвокат