Mila писа:
Може ли да се ползва само нощувката без вечерята от 25 лева? С палатки може ли?
Има ли външна скара /барбекю/ за собствена храна?
Поляна за състезания има ли?
А от хотела ще искат ли да се наеме цялата база или колкото - толкова? Защото при тези условия - 30 лв нощувка и 25 лв вечеря се съмнявам, че ще можем да запълним цялата база.
За вечерята която ще е в ресторанта има два варянта единият е тези 25 лв , другия е свободна консумация но пак от ресторанта храна не може да се вкарва , може да се вкарва само алкохол и безалкохолно . За палатки няма удобно място поне не в рамките на комплекса , състезанията може да се проведат на няколко места , едното е на поляната над големия плац другото е в боровата гора до самия комплекс а също може на островчето под комплекса което е на около 200-300 метра пеш . За храната много хора ще си кажат че 25лв са много и наистина погледнато не са малко но една груба сметка салата , вечеря и десерт евентуално не разбрах на 100% за него но ще попитам и факта че няма да се занимаваш а ще ти слагат и вдигат не е малък , за нощувката вярно 30лв е , но стаите първо са супер лукс , второ имаш закуска обилна , блок маса която се зарежда до като се нахрани последния клиент . Другото нещо което ни увериха , че може всичко но от този комплекс никой не си е тръгвал гладен , храната е предимно био от техни ферми и , че порциите са обилни .