Регистрираните потребители имат достъп до пълната база на форума като виждат всички теми и публикации.
Регистрация във форума се допуска единствено за членове на БНФМ.

За членство в БНФМ - натиснете тук 
За регистрация във форума - натиснете тук

Добре дошли, Гост
Username: Парола: Запомни ме

ТЕМА: 11. НАЦИОНАЛЕН СЪБОР - 24-25..05..2019, С. СЛИВЕК

11. НАЦИОНАЛЕН СЪБОР - 24-25..05..2019, С. СЛИВЕК 29 Май 2019 08:30 #81669

• Radislav
  • Radislav's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 2938
Отговарям ти кратко: лично аз знаех за четерима "гастрольори", дошли само заради наградите.
След тегленето на наградите, вече ги нвмаше.
Не случайно пиша за това.
Единият го попитах, дали има карта , защото го знам, че е мишок и не си вади "за да не го знаели, защото Илия давал данните в Полицията, защото и тука е направено за да лъжат хората, а шефовете прибират парсата..." и защото е скръндза за 20лева...
" Но, ако спечеля апарат ще си извадя..."
Дошли с една кола, за да им е по-евтин пътя и с надеждата да " закачат някой апарат".
Редовни са по всички видове събори, където има келепир.
За мен темата е приключена.

П.п. Попитайте Илия, дали преди състезанията и презентациите не го информирах за това ?

После го чух и в коментари на едни млади колеги, че няма честна игра.
Иска се много малко, за да се коригират нещата и всичко ще е вече на шест с два плюса.
Вие тука го обърнахте на какво ли не...
Взехте да се чувствате обидени, "на който не му изнасяло да правел той събор", " който не бил доволен да не идвал"...кебапчета, кюфтета... Ради чел-не дочел, не доразбрал подскача, че някой обвинявал федерацията в незнам си какво...
:cheer: :cheer: :cheer:

Ситуацията е малко, както при българските избори...
" Когато правото се превърне в безправие, съпротивата е задължителна ! "
Последна промяна: 29 Май 2019 10:12 от Radislav.
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: Valentinian-2

11. НАЦИОНАЛЕН СЪБОР - 24-25..05..2019, С. СЛИВЕК 29 Май 2019 09:12 #81673

• djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ, Председател на БНФМ регионален клуб Бургас, Модератор в уебсайта на БНФМ
  • Получени благодарности 5917
Коментари и аз чух ама от много време не им обръщам внимание , за гладния мишок като не спечели нищо само това остава , той вече се е набутал с гориво и трябва да си излее помията . Колкото до това можеше спокойно да кажеш на мен и щях да помоля въпросните хора да напуснат състезанието , и бъди сигурен че с тях нямаше дс преключат нещата щеше да има и други и някой да знае за тях и щеше да е сърдит .
Последна промяна: 29 Май 2019 09:21 от djendaka.

11. НАЦИОНАЛЕН СЪБОР - 24-25..05..2019, С. СЛИВЕК 29 Май 2019 10:31 #81676

• rublata
  • rublata's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 3654

Такааа,.....събора си беше на ниво,самият аз се учудих как всички фирми се раздават ,особено АЙ ШОП и УОРД ДЕТЕКТОРС - те сякаш се надпреварваха кой да даде повече ,...е как да не дойдеш на такъв събор,..че .така се печелят клиенти,....а мрънкачи винаги ще има ,за това трябва да се изчистват предишни грешки ,ако има такива,защото човек се учи от грешките.По въпроса за дупките,.....не очаквах да попадна на дупка и за малко не си изкълчих глезена от приятелски огън ,...много колеги си оставяха намерените капачки и цветни цели до самата дупка за да забавят колегите си в състезанието ,...аз винаги вадя тревния чим и после го връщам обратно ,което е много лесно и никой не знае ,че си минал от там вече ,а дупките се оставяха ,като че ли нарочно за да се знае ,че някой е минал от там вече и тук не търсете-само това е оправданието за мен,....иначе вярвам че в полето или гората такива постъпки от търсачите не се допускат,....
Последна промяна: 29 Май 2019 10:34 от rublata.
Следните потребители изказаха благодарности: Radislav, Valentinian-2

11. НАЦИОНАЛЕН СЪБОР - 24-25..05..2019, С. СЛИВЕК 29 Май 2019 10:43 #81677

• rublata
  • rublata's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -

11. НАЦИОНАЛЕН СЪБОР - 24-25..05..2019, С. СЛИВЕК 29 Май 2019 10:49 #81678

• rublata
  • rublata's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
Още снимки от събора....

Следните потребители изказаха благодарности: yaponetsa

11. НАЦИОНАЛЕН СЪБОР - 24-25..05..2019, С. СЛИВЕК 29 Май 2019 10:54 #81680

• rublata
  • rublata's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
И още.....

Прикачени файлове:

11. НАЦИОНАЛЕН СЪБОР - 24-25..05..2019, С. СЛИВЕК 29 Май 2019 10:59 #81681

• rublata
  • rublata's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
Още...

Прикачени файлове:

11. НАЦИОНАЛЕН СЪБОР - 24-25..05..2019, С. СЛИВЕК 29 Май 2019 11:28 #81682

• rublata
  • rublata's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -

Тази година ф-ма ПИРАТ даде награда металдетектор ПИРАТ АПОЛОНИЯ ГОЛД ПРО,която беше спечена с Майлаб Еквинокс 800 от колега от бургазкия клуб,също като мен миналата година също с Еквинокс.....
Последна промяна: 29 Май 2019 11:29 от rublata.

11. НАЦИОНАЛЕН СЪБОР - 24-25..05..2019, С. СЛИВЕК 29 Май 2019 11:40 #81684

• rublata
  • rublata's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -

Ф-ма АЙ ШОП СОФИЯ ,която се раздаде с много много награди и насърчи металдетектинга в България....
Последна промяна: 29 Май 2019 11:44 от rublata.
Следните потребители изказаха благодарности: vaskonti

11. НАЦИОНАЛЕН СЪБОР - 24-25..05..2019, С. СЛИВЕК 29 Май 2019 11:49 #81685

• rublata
  • rublata's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
Още от наградите на АЙ ШОП.....

11. НАЦИОНАЛЕН СЪБОР - 24-25..05..2019, С. СЛИВЕК 29 Май 2019 11:52 #81686

• rublata
  • rublata's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
И тука някъде дойде и моя късмет с награда от АЙ ШОП -СОФИЯ.....

11. НАЦИОНАЛЕН СЪБОР - 24-25..05..2019, С. СЛИВЕК 29 Май 2019 14:02 #81687

• Mustang
  • Mustang's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 29
Само уточнение към поста на Рублата че, от ф-ма Пират спечелих "аполония СИЛВЪР про" :) (доста лек апарат в сравнение с моделите с по-големите кутий-тежи колкото екуинокса)
Както казах много як събор- И НЕ САМО защото Японеца прегракна :D
Япончик , шегичка друже , жив и здрав ;)
Последна промяна: 29 Май 2019 14:05 от Mustang.
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, skita6t, djendaka, rublata

11. НАЦИОНАЛЕН СЪБОР - 24-25..05..2019, С. СЛИВЕК 29 Май 2019 19:30 #81690

• skita6t
  • skita6t's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ, Председател на Регионален клуб Видин, Модератор в уебсайта на БНФМ
  • Получени благодарности 2363
Един чудесен събор с много присъстващи и с много награди за мен това беше наи добрия събор за последните 10 години , честито и на всички печеливши от състезанията и томболата , доказателство че няма нищо нередно е че еквинокса го спечели американец а релакса замина за Румъния.по разбираеми причини някои ще се опитват да омаловажът и очернят това събитие но това беше наи голямото събитие на Балканския полуостров състояло се досега по металдетектинг.Не случаино гостите от Румъния се съобразиха с датата на морския събор през септември и насрочиха техния за по късно за да могат да присъстват на Крайморие, събора има много положителни отзиви в социалните мрежи на Сърбия и Румъния. Благодаря на организаторите и спонсорите на това прекрасно събитие и до нови срещи
КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, comander, djendaka, asparuh, kaveiros, bobo, miro1113, rublata, Djenko, Koko5819 Виж още благодарили

11. НАЦИОНАЛЕН СЪБОР - 24-25..05..2019, С. СЛИВЕК 29 Май 2019 21:42 #81692

• Koko5819
  • Koko5819's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 18
Здравейте и от мен.Аз пък дойдох на събора от Русе за да се видя с приятели и колеги от цялата страна и за да си заверя членската карта за новата година,защото членувам в Севлиевския клуб ,а зимата нямах тази възможност.Не бях дошъл за награди и не спечелих нищо но това не ме умъчнява.Много добра и организирана среща беше .Благодаря на организаторите иколегите за хубавите моменти.Бъдете живи и здрави и нека късмета бъде с Вас.
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, skita6t, djendaka, asparuh, kaveiros, bobo, miro1113, Julian

11. НАЦИОНАЛЕН СЪБОР - 24-25..05..2019, С. СЛИВЕК 30 Май 2019 02:42 #81724

• Mustang
  • Mustang's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 29
Като слушам нагласата у повечето хора е че това е бил най-якия събор или поне един от най добрите!
На какво се дължи това-имаше повече награди от миналата година,но не мисля че е това,имаше и доста хора които идваха за пръв път!
Мисля че най се харесаха на хората-вечерите.
Разликата от миналата година е че имахме ресторант където да се съберем по-компактно повече хора,ди-джей и игри...А участието на "булката беглец" в петъчната вечер направо изби рибата,бих качил и клип ама после сигурно някой ще каже да го трия!Нямаше как да не се получи атмосвера.
Така че благодарим на хората които осигуриха тези неща и мястото на събитиието - ресторанта, най вече!И нека по възможност бъдат компоненти и от следващи събори..Стига сме говорили за пропуски - а за попадения! Дай боже догодина повече и задминем събора от 2019г.
А за основния проблем трябва ли да вземат участие в игрите НЕ членове. Според мен колкото повече -толкова по-добре (хора) ако се приеме като условие какво ще постигнем!?-Няма да дойдат няколко 10-ки авантаджий и какво...а хората които не ги интересуват наградите (щом са дошли) а не са членове!? Ще ги лешим от удоволствието да играят и може би спечелят.Колкото повече хора присъстват на едно събитие, то толкова фирмения-рекламен интерес към въпросното събитие ще е също по-голям.Е логично ако се играе само с членска карта,шанса на членове тръгвали си без награда преди ще е по-добър то това е проблема им!За мен лично не е!,Пък ако има такива които вадят картата само заради шанс да печелят награди-на мен не ми звучи много етично.Не визирам никого даже не погледнах кой предлагаше задължителното членство. Ето една идея,ако не искате да идват хора само за 2 часа за награди-раздавайте ги на следващата сутрин :woohoo: Щът не щът ще оставят да преспят или си прежалват наградата :D
Следните потребители изказаха благодарности: skita6t, djendaka, yaponetsa, kaveiros, bobo, miro1113, Julian
Модератори: Slavitoooo, djendaka, yaponetsa, Ilia, skita6t, FLORE, hektor, dertlibey, admin

Контакти

Илия Илиев

Председател на Българска национална федерация по металдетектинг

Ловеч 5500

Ул. Цар Освободител 33, ет. 2, ап. 3

Тел. 0898584502

Електронна поща: info@metaldetecting.bg

Иван Джендов

Заместник-председател на Българска национална федерация по металдетектинг

Тел. 0887933802

Георги Георгиев

Адвокат