Регистрираните потребители имат достъп до пълната база на форума като виждат всички теми и публикации.
Регистрация във форума се допуска единствено за членове на БНФМ.

За членство в БНФМ - натиснете тук 
За регистрация във форума - натиснете тук

Добре дошли, Гост
Username: Парола: Запомни ме

ТЕМА: Кулинарна Среща "САКАР" 4-5 Юни 2016

Хънтинг Среща "САКАР" 4-5 Юни 2016 08 Юни 2016 20:47 #42592

• kaveiros
  • kaveiros's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Лош и дебел
  • Получени благодарности 10886
Ако бях на мястото на полицаите, бих се обидил, на този който ги принизи толкова ниЗко! Не съм сигурен обаче, колко човешко е останало у тях и колко са способни, все още на такива чувства! Но със сигурност и тяхната не е лесна, някаква тиква там, да ги прави на маймуни!
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: djendaka, mitko, FLORE, miro1113

Хънтинг Среща "САКАР" 4-5 Юни 2016 08 Юни 2016 20:49 #42593

• djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ, Председател на БНФМ регионален клуб Бургас, Модератор в уебсайта на БНФМ
  • Получени благодарности 5941
kaveiros писа:
Абе каквото и да си приказваме, има нещо ненормално в цялата работа! Тия хора нещо са извън реалността..
Просто не знам, нямам логично обяснение и до последно не вярвах, докато не видях с очите си..
Не знам какво си мислеха тия... Че ще ни хванат на мероприятие на Федерацията в редичка, да изнасяме някоя могила с кофи..? Че ще допълнят античната сбирка на господарите си със статуи, венци и ритони...?
Да се занимават толкова хора, да пътуват чак от София, тия нямам идея каква представа са имали и каква убеденост...
Баси!...
Апа ние бехме седнали, да ядем и пием... Представяш ли си, невероятното?
Докторе аз мисля също като теб , за да мобилизираш толкова много хора определено очакванията не са били те да ядът и пият , и освен камерата стъписването им дойде и от това , че вместо да попаднат на всичките тези изброени от теб неща , но попаднаха на една не голяма група къмпингуващи с напреднало настроение . Точно така са си мислили , защото до сега всички наши срещи бяха официално обявени , а тази не я обявихме защото се очакваше малко хора и те си казаха ето събират се тайно ще правят бели . Според мен само един пълен наивник и глупак може да си помисли това , след като срещата беше обявена в най-големия и посещаван форум за металдетектинг от стотици хора ежедневно , от друга страна в България няма престъпност и те цял ден се чудят какво да правят и им е съвестно че вземат едни пари ей така и за това решили да се поразходят :lol: . Почвам да си мисля че много бръкнахме в дупето на някой с тази европейска организация , ама помиярите трябва да разберат , че сме в европа и номерата им няма да минават дълго , и колкото и да смятат народа ни за прост , винаги ще се намери някой по умен и сърцат да поведе другите , историята ни не веднъж го е доказвала .
Следните потребители изказаха благодарности: vezir, kaveiros, mitko, Стефан, FLORE, miro1113

Хънтинг Среща "САКАР" 4-5 Юни 2016 08 Юни 2016 20:51 #42594

• djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ, Председател на БНФМ регионален клуб Бургас, Модератор в уебсайта на БНФМ
  • Получени благодарности 5941
kaveiros писа:
Ако бях на мястото на полицаите, бих се обидил, на този който ги принизи толкова ниЗко! Не съм сигурен обаче, колко човешко е останало у тях и колко са способни, все още на такива чувства! Но със сигурност и тяхната не е лесна, някаква тиква там, да ги прави на маймуни!
Док не бъркай нашите полицаи с тези от цивилизованите страни .
Следните потребители изказаха благодарности: mitko, FLORE, miro1113, akulata88

Хънтинг Среща "САКАР" 4-5 Юни 2016 08 Юни 2016 22:14 #42595

• bobo
  • bobo's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 5227
kaveiros писа:
Ти не познаваш полицейската психика....-този път им се измъкнахте,ма следващия ще ви спипат-за полицая няма нормални граждани-всички са потенциални "клиенти" :) ...Всеки е престъпник-въпроса е кога ще се пресекат вероятностите....И то си е така! :)...ПП-а теб направо те помилваха :lol: ,при други обстоятелства бая ядове можеше да береш...-Биг брадър вижда сичко,.сега поне една година не трябва да се разделяш с документите си :lol: :lol:
Последна промяна: 08 Юни 2016 22:25 от bobo.
Следните потребители изказаха благодарности: djendaka, vezir, kaveiros, FLORE

Хънтинг Среща "САКАР" 4-5 Юни 2016 08 Юни 2016 22:29 #42596

• comander
  • comander's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 3931
Бежанци търсили ,а сто пъти питаха кои бил организатора.Ако имаше двама трима да търкат и Флорето да не снимаше ,щеше да ни артиса боба.
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за благото на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че...
Следните потребители изказаха благодарности: djendaka, vezir, bobo, FLORE

Хънтинг Среща "САКАР" 4-5 Юни 2016 08 Юни 2016 22:50 #42598

• kaveiros
  • kaveiros's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Лош и дебел
А аз така и не разбрах, с какво се беше провинил организатора?
:)
Следните потребители изказаха благодарности: comander, djendaka, FLORE

Хънтинг Среща "САКАР" 4-5 Юни 2016 08 Юни 2016 22:53 #42599

• bobo
  • bobo's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 5227
comander писа:
Бежанци търсили ,а сто пъти питаха кои бил организатора.Ако имаше двама трима да търкат и Флорето да не снимаше ,щеше да ни артиса боба.
Ко да праиш,кат сме на ръба на закона....Те си мислят,че ние сме престъпници-ние -че закона е престъпление-въпрос на гледни точки....Дано някога нещата се изяснят... :)...Ко не друго-поне да действам като престъпник,а не да се опитвам да съм примерен гражданин :lol:
Последна промяна: 08 Юни 2016 22:54 от bobo.
Следните потребители изказаха благодарности: comander, skita6t, djendaka, vezir, mitko, FLORE

Хънтинг Среща "САКАР" 4-5 Юни 2016 08 Юни 2016 23:07 #42601

• comander
  • comander's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
kaveiros писа:
А аз така и не разбрах, с какво се беше провинил организатора?
:)
Преди като имаше протести в София нали и там все търсиха провокатора кои бил ,демек за тях всички са простаци и се има един с повече мозък дето тои ще е виновен.Полицеиска логика може би .Както новинарите много обичат думичката (Криминално проявен)сиреч престъпник. Нищо че има писани само скоропоговорки от някои дознател без да има доказателства,но се води досие.Лошото е че на комунягите децата захапаха власта ,а после тяхните и тн и тн.
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за благото на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че...
Следните потребители изказаха благодарности: skita6t, vezir, kaveiros, mitko

Хънтинг Среща "САКАР" 4-5 Юни 2016 08 Юни 2016 23:19 #42603

• kaveiros
  • kaveiros's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Лош и дебел
То поне да бех организирал, некакви протести, щото с това ядене и пиене, си е направо резил..
Другия път, протест, две картечници на хълма и чакаме...
Следните потребители изказаха благодарности: skita6t, djendaka, mitko, FLORE

Хънтинг Среща "САКАР" 4-5 Юни 2016 08 Юни 2016 23:21 #42604

• Стефан
  • Стефан's Avatar
  • Офлайн
  • Член на БНФМ, Производител на детектори MIKRON и REX, представител на АКА за България
  • Получени благодарности 1773
Из инструкция към дежурните полицаи:
"У всеки човек, дори и у най лошия може да се открие нещо хубаво. Затова трябва всеки да бъде внимателно обискиран."
Из полицейските протоколи:
"По време на разпита на заподозрения му бяха показани неопровержими доказателства, в резултат, на което от вълнение му потече кръв от носа, паднаха му четири зъба и си счупи две ребра..."
Следствения дълго не отговаряше на задаваните въпроси, а след това изведнъж започна да удря с глава по обувките на следователя.
Вчера две неизвестни лица нахлули в дома на сем. Иванови. След като заключили гражданката Иванова в банята, принудили гражданина Иванов да изпие с тях две бутилки водка.
Гражданина Кирилов заплашваше гражданката Колева с природната си надареност, но след кратка схватка се наложи да отнемем природната му надареност от ръцете на гражданката Колева.
Следните потребители изказаха благодарности: skita6t, djendaka, vezir, kaveiros, mitko

Хънтинг Среща "САКАР" 4-5 Юни 2016 09 Юни 2016 00:03 #42606

• kaveiros
  • kaveiros's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Лош и дебел
bobo писа:
kaveiros писа:
Ти не познаваш полицейската психика....-този път им се измъкнахте,ма следващия ще ви спипат-за полицая няма нормални граждани-всички са потенциални "клиенти" :) ...Всеки е престъпник-въпроса е кога ще се пресекат вероятностите....И то си е така! :)...ПП-а теб направо те помилваха :lol: ,при други обстоятелства бая ядове можеше да береш...-Биг брадър вижда сичко,.сега поне една година не трябва да се разделяш с документите си :lol: :lol:
А м/у другото днес се застраховах :)
За злополука, смърт, невъзможност, да ходя на работа, по независещи от мен причини..
Плащат ми хората всички разходи, които са бая солени, плюс всички потенциални загуби, настоящи и възможни бъдещи, които могат, да възникнат, поради невъзможността ми да работя и допълнително съответно голяма сума пари
Демек, подготвям се, с две думи... :)
И обещавам после лично, да нямам никакви претенции, към никой.. :)
Последна промяна: 09 Юни 2016 00:26 от kaveiros.
Следните потребители изказаха благодарности: comander, FLORE

Хънтинг Среща "САКАР" 4-5 Юни 2016 09 Юни 2016 00:51 #42607

• comander
  • comander's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
Адаш ,всички сме нагазили блатото .Или минаваме или потъваме ,няма вариянт назад ,с европеиската организация се надявам поне на протегната ръка от отсрещния бряг.
Следните потребители изказаха благодарности: djendaka, vezir, kaveiros, lyubo, bobo, miro1113, Djenko, Anarchy66

Хънтинг Среща "САКАР" 4-5 Юни 2016 09 Юни 2016 10:32 #42613

• mitko
  • mitko's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ
  • Получени благодарности 5137
Значи, за 13-14 човека с металдетектори могат да се изсипят 4 автомобила с ченгета вдън гората, а на центъра на Слънчев бряг могат да се разхождат необезпокоявани:
Желязков бил с 30-40 души охрана, с бронирани жилетки, въоръжени с брадви и ножове

Е гати държавата. :angry:
СТАНИ ЧЛЕН НА БНФМ. ОБЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА

Измяната на престъпния режим е патриотизъм, а патриотизмът по отношение на престъпна държава - това е измяна!
Следните потребители изказаха благодарности: djendaka, vezir, kaveiros, miro1113, akulata88, cat

Хънтинг Среща "САКАР" 4-5 Юни 2016 09 Юни 2016 11:01 #42614

• kaveiros
  • kaveiros's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Лош и дебел
Ами те не бяха само 4 коли, информацията беше. за поне още толкова :)
Само, че останалите бяха осигурили района, да ни хванат, като тръгнеме да бягаме :)
Бяха ни оставили без никакъв избор и ние от немай къде си продължихме, да ядем и пием, щото можеше, да ни е за последно :)
Последна промяна: 09 Юни 2016 11:03 от kaveiros.
Следните потребители изказаха благодарности: djendaka, vezir, mitko, FLORE, cat

Хънтинг Среща "САКАР" 4-5 Юни 2016 09 Юни 2016 12:47 #42615

• cat
  • cat's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 1879
kaveiros писа:
Бяха ни оставили без никакъв избор и ние от немай къде си продължихме, да ядем и пием, щото можеше, да ни е за последно :)

Флорето от немай къде активно ли стоеше така без избор на масата .
Следните потребители изказаха благодарности: djendaka, vezir, kaveiros, mitko, FLORE
Модератори: yaponetsa, Ilia, djendaka, Slavitoooo, skita6t, FLORE, hektor, dertlibey, admin

Контакти

Илия Илиев

Председател на Българска национална федерация по металдетектинг

Ловеч 5500

Ул. Цар Освободител 33, ет. 2, ап. 3

Тел. 0898584502

Електронна поща: info@metaldetecting.bg

Иван Джендов

Заместник-председател на Българска национална федерация по металдетектинг

Тел. 0887933802

Георги Георгиев

Адвокат