Регистрираните потребители имат достъп до пълната база на форума като виждат всички теми и публикации.
Регистрация във форума се допуска единствено за членове на БНФМ.

За членство в БНФМ - натиснете тук 
За регистрация във форума - натиснете тук

Добре дошли, Гост
Username: Парола: Запомни ме

ТЕМА: Регионален събор Крайморие 23/24/25

Регионален събор Крайморие 23/24/25 25 Сеп 2016 21:33 #46253

• djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ, Председател на БНФМ регионален клуб Бургас, Модератор в уебсайта на БНФМ
  • Получени благодарности 5941
Както всяко нещо колкото и да е хубаво си има своя край , колкото и да не ми се искаше и таз годишния традиционен събор на Бургаския клуб завърши . Макар че времето между него и националния беше само 2 седмици имаше много хора които това не им попречи да дойдат и уважат мероприятието ни за което им благодаря . За самия събор мога да кажа че макар и да не беше много плажно както се канехме и за подводен детектинг а вечерите доста хладни приятните емоции и сладки приказки по масите бяха много и до нощите . Много беше и металдетектинга на плажа и по нивите , особено на централния плаж може повече никой да не ходи , дори и станиолите са извадени :lol: Още веднъж благодаря на всички за уважението и се надявам да сте си изкарали добре !
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: Mila, Slavitoooo, comander, vezir, asparuh, mitko, bobo, FLORE, miro1113, Radislav Виж още благодарили

Регионален събор Крайморие 23/24/25 25 Сеп 2016 22:18 #46254

• djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ, Председател на БНФМ регионален клуб Бургас, Модератор в уебсайта на БНФМ
Сега малко и за проведеното състезание . Заровени бяха антични монети от Четвъртото Българско царство , монетите бяха на единствения император другаря Тодор Живков от най-малкия до най-големия номинал :lol: . Участниците не ги броих точно но бяха повече от последния национален събор на женската организация :lol: . Многото участници направиха надпреварата изключително оспорвана и в такава надпревара опита късмета и познаването на детектора беше от изключително значение а сега да оповестим и самите победители .
1-во място Пламен Личев 25бр. монети , металдетектор Миладинка Silent .
2-ро място Светослав Станев 24бр. монети металдетектор Tesoro Lobo .
3-то място Светослав Кирчев 18бр. монети металдетектор Minelab CTX 3030.
4-то място Ахмед Хасан 15бр. монети металдетектор Tesoro Vaquero .
5-то място Неделчо Илиев 13бр. монети металдетектор XP Gold Maxx .
6-то място Иван Михайлов-японеца 10бр. монети металдетектор Nexus Bonanza . Като се има на предвид че въпросното лице търси половин състезание , през останалото време пиеше бира и се закачаше с останалите състезатели , на предвид и детектора с който беше и че го хващаше за първи път , си беше за първо място , но правилата са си правила :lol:
Честито на печелившите !
Следните потребители изказаха благодарности: Mila, Slavitoooo, comander, yaponetsa, vezir, asparuh, bobo, Стефан, FLORE, miro1113 Виж още благодарили

Регионален събор Крайморие 23/24/25 25 Сеп 2016 22:38 #46255

• bobo
  • bobo's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 5227
zempar писа:
Ссс ъ бора продължава :)

Ееей,някои да ти е страх да ги поканиш-после не моеш ги изгониш :woohoo: :P Наздраве!...И аз още съм на ваща вълна! B)
Следните потребители изказаха благодарности: Mila, Slavitoooo, comander, zempar, djendaka, vezir, mitko, FLORE, miro1113

Регионален събор Крайморие 23/24/25 25 Сеп 2016 22:46 #46257

• djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
bobo писа:
zempar писа:
Ссс ъ бора продължава :)

Ееей,някои да ти е страх да ги поканиш-после не моеш ги изгониш :woohoo: :P Наздраве!...И аз още съм на ваща вълна! B)
МНого му разбират за малко да им ида на гости у бунгалото и да го продължим пък кото стане :lol:
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, comander, zempar, vezir, bobo

Регионален събор Крайморие 23/24/25 25 Сеп 2016 22:48 #46258

• Стефан
  • Стефан's Avatar
  • Офлайн
  • Член на БНФМ, Производител на детектори MIKRON и REX, представител на АКА за България
  • Получени благодарности 1773
Съжалявам, че не можах да дойда на тая сбирка, но нищо на следвщата. Тази нали не беше последна?
Точно тези 4 дни бях в Трансилвания и се учудих колко много българи живеят там. В Брашов даже има българска общност и местните там наричат българите "шеки". Какво означава и защо така им казват, никой не можа да ми обясни.
В Карпатите има много места за търсене и доколкото разбрах от местните, на много от тях даже още не е стъпвано с детектор.
Следните потребители изказаха благодарности: Mila, Slavitoooo, comander, djendaka, vezir, mitko, bobo, FLORE, miro1113, Radislav

Регионален събор Крайморие 23/24/25 25 Сеп 2016 23:06 #46259

• Mila
  • Mila's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 2910
Благодаря на бургаския клуб! Малко ми е мъчно след тези прекрасни дни при вас. Бъдете здрави и много щастливи!
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, comander, djendaka, yaponetsa, vezir, mitko, bobo, FLORE, miro1113

Регионален събор Крайморие 23/24/25 25 Сеп 2016 23:48 #46260

• yaponetsa
  • yaponetsa's Avatar
  • Офлайн
  • Член на БНФМ и модератор в уебсайта на БНФМ
  • Получени благодарности 2079
djendaka писа:
6-то място Иван Михайлов-японеца 10бр. монети металдетектор Nexus Bonanza . Като се има на предвид че въпросното лице търси половин състезание , през останалото време пиеше бира и се закачаше с останалите състезатели , на предвид и детектора с който беше и че го хващаше за първи път , си беше за първо място , но правилата са си правила :lol:
Честито на печелившите !
Жорито има бая да ме черпи,за тая работа :) Ето малко снимки и от мен
Следните потребители изказаха благодарности: comander, djendaka, vezir, mitko, bobo, FLORE, miro1113

Регионален събор Крайморие 23/24/25 26 Сеп 2016 09:36 #46263

• kaveiros
  • kaveiros's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Лош и дебел
  • Получени благодарности 10886
:)
Както винаги, беше хубаво сред приятели
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, comander, mitko, bobo, miro1113, Radislav

Регионален събор Крайморие 23/24/25 26 Сеп 2016 15:25 #46268

• zempar
  • zempar's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 2384
Също искам да изкажа големи благодарности на бургаския клуб, Джендака и всички , които са се нагърбили с организирането на събора, перфектен беше.
И, да се извиня, ако сте чули нещо свястно от мен извинете ме, алкохола е виновен :) .
Следните потребители изказаха благодарности: comander, djendaka, yaponetsa, vezir, bobo, FLORE, miro1113, rublata, Djenko

Регионален събор Крайморие 23/24/25 26 Сеп 2016 20:46 #46270

• djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
zempar писа:
Също искам да изкажа големи благодарности на бургаския клуб, Джендака и всички , които са се нагърбили с организирането на събора, перфектен беше.
И, да се извиня, ако сте чули нещо свястно от мен извинете ме, алкохола е виновен :) .
Аз от друго се притеснявам , да не сме се изложили много пред женати че да спре да те пуска по нашите сбирки :lol: beer3
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, vezir, kaveiros, mitko, bobo, FLORE, miro1113, rublata

Регионален събор Крайморие 23/24/25 26 Сеп 2016 22:08 #46274

• zempar
  • zempar's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 2384
Никой път няма да ме спре, връщам се от съборите зареден и позитивен и даже ме насърчава да ходя, взех да се чудя що така гледа да ме разкара, трудно ми е да повялвам, че жена може да мисли доброто на мъжа си след 20 години брак :) :) :) :) .
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, comander, djendaka, mitko, bobo, FLORE, miro1113, Djenko

Регионален събор Крайморие 23/24/25 26 Сеп 2016 22:55 #46278

• bobo
  • bobo's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 5227
zempar писа:
Никой път няма да ме спре, връщам се от съборите зареден и позитивен и даже ме насърчава да ходя, взех да се чудя що така гледа да ме разкара, трудно ми е да повялвам, че жена може да мисли доброто на мъжа си след 20 години брак :) :) :) :) .
.....Виж ся....те ,на жените им трябва известно време ,за да осъзнаят какво притежават! ;)Чак после почват да мислят, как да не го изтърват...Така че-не се чуди :lol:
Последна промяна: 26 Сеп 2016 23:00 от bobo.
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, comander, djendaka, mitko, FLORE, miro1113, Djenko

Регионален събор Крайморие 23/24/25 27 Сеп 2016 11:31 #46291

• rublata
  • rublata's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 3753
стига сте дрънкали глупости -жени ,жената,децата......важното е да си изкараме добре,да понаучим нещо ново,ДА НИ СТАНЕ ХАРАШОТО и да остане траен спомен
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, comander, mitko, miro1113

Регионален събор Крайморие 23/24/25 27 Сеп 2016 22:46 #46314

• comander
  • comander's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 3931
rublata писа:
стига сте дрънкали глупости -жени ,жената,децата......важното е да си изкараме добре,да понаучим нещо ново,ДА НИ СТАНЕ ХАРАШОТО и да остане траен спомен
Серго ,имах един колега доста по възрастен тои казваше така :В живота каквото сложиш на х.и и на зъб това остава.....
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за благото на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че...
Следните потребители изказаха благодарности: djendaka, bobo, FLORE, miro1113, Djenko

Регионален събор Крайморие 23/24/25 27 Сеп 2016 22:49 #46315

• asparuh
  • asparuh's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 2180
comander писа:
rublata писа:
Серго ,имах един колега доста по възрастен тои казваше така :В живота каквото сложиш на х.и и на зъб това остава.....
По нашия край му викат ,квото на устата,тумбака и хуя ,туй остава-това е истината
:lol: :lol:
Следните потребители изказаха благодарности: comander, djendaka, FLORE, miro1113, rublata, Djenko
Модератори: yaponetsa, Ilia, djendaka, Slavitoooo, skita6t, FLORE, hektor, dertlibey, admin

Контакти

Илия Илиев

Председател на Българска национална федерация по металдетектинг

Ловеч 5500

Ул. Цар Освободител 33, ет. 2, ап. 3

Тел. 0898584502

Електронна поща: info@metaldetecting.bg

Иван Джендов

Заместник-председател на Българска национална федерация по металдетектинг

Тел. 0887933802

Георги Георгиев

Адвокат