Регистрираните потребители имат достъп до пълната база на форума като виждат всички теми и публикации.
Регистрация във форума се допуска единствено за членове на БНФМ.

За членство в БНФМ - натиснете тук 
За регистрация във форума - натиснете тук

Добре дошли, Гост
Username: Парола: Запомни ме

ТЕМА: ИНИЦИАТИВА ЗА УВЕДОМЯВАНЕ НА МУЗЕИТЕ В БГ ЗА СЛУЧАЙНО НАМЕРЕНИ ПРЕДМЕТИ ПРИ МЕТАЛДЕТЕКТИНГ

ИНИЦИАТИВА ЗА УВЕДОМЯВАНЕ НА МУЗЕИТЕ В БГ ЗА СЛУЧАЙНО НАМЕРЕНИ ПРЕДМЕТИ ПРИ МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 24 Юни 2019 23:19 #82632

• miro1113
  • miro1113's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Просто човек
  • Получени благодарности 3497
Днес и аз пуснах уведомление до музея в Троян. Утре чакам обратна разписка, с фходящ номер.

Ако човек изпусне $100 банкнота и злато за $10 , то за златото ще се наведе , с такъв хъс сякаш парите никога не са съществували !
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, skita6t, djendaka, asparuh, bobo, messor, rublata, Julian

ИНИЦИАТИВА ЗА УВЕДОМЯВАНЕ НА МУЗЕИТЕ В БГ ЗА СЛУЧАЙНО НАМЕРЕНИ ПРЕДМЕТИ ПРИ МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 01 Юли 2019 11:03 #82745

• miro1113
  • miro1113's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Просто човек
Ето го и входящия номер, чакаме обаждане от музея.

Ако човек изпусне $100 банкнота и злато за $10 , то за златото ще се наведе , с такъв хъс сякаш парите никога не са съществували !
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, djendaka, vezir, asparuh, bobo, rublata, Julian

ИНИЦИАТИВА ЗА УВЕДОМЯВАНЕ НА МУЗЕИТЕ В БГ ЗА СЛУЧАЙНО НАМЕРЕНИ ПРЕДМЕТИ ПРИ МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 06 Юли 2019 20:48 #82878

• miro1113
  • miro1113's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Просто човек
Уведомление то ми доста е попатувало, за да стигне до РИМ Ловеч.
Ето и отговора от там.

Иначе казано да предам нещата в РУП Троян.
В понеделник съм там.

ИНИЦИАТИВА ЗА УВЕДОМЯВАНЕ НА МУЗЕИТЕ В БГ ЗА СЛУЧАЙНО НАМЕРЕНИ ПРЕДМЕТИ ПРИ МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 06 Юли 2019 22:24 #82879

• rublata
  • rublata's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 3729
А бе те не ги искат тези ДКЦ и почват да мотаят сега за срокове и на края ще те подведат под отговорност,аз съм свидетел ,че срока е спазн,човек ,ако не го е спазил няма да пише уведомления...
Следните потребители изказаха благодарности: djendaka, miro1113, Radislav

ИНИЦИАТИВА ЗА УВЕДОМЯВАНЕ НА МУЗЕИТЕ В БГ ЗА СЛУЧАЙНО НАМЕРЕНИ ПРЕДМЕТИ ПРИ МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 26 Юли 2019 16:22 #83468

• skita6t
  • skita6t's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ, Председател на Регионален клуб Видин, Модератор в уебсайта на БНФМ
  • Получени благодарности 2376

[attachment:1]67307545_740663543033709_2254774297581060096_n.jpg[/attachment ] колега намерил тези неща и е уведомил Пловдивския музей
КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ
Последна промяна: 26 Юли 2019 16:23 от skita6t.
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, zempar, djendaka, asparuh, miro1113, messor, rublata

ИНИЦИАТИВА ЗА УВЕДОМЯВАНЕ НА МУЗЕИТЕ В БГ ЗА СЛУЧАЙНО НАМЕРЕНИ ПРЕДМЕТИ ПРИ МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 25 Сеп 2019 21:00 #84450

• skita6t
  • skita6t's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ, Председател на Регионален клуб Видин, Модератор в уебсайта на БНФМ

въпреки яростната съпротива по места на институции които по не ясни причини саботират тази инициатива , , а причините са че тези институции или са свързани с каналите за износ на антики или просто са
невежи и саботират тази инициатива днес колега и член на БНФМ е уведомил местния музей за намерени от него неща с металдетектор.
Следните потребители изказаха благодарности: djendaka, asparuh, bobo, miro1113, rublata

ИНИЦИАТИВА ЗА УВЕДОМЯВАНЕ НА МУЗЕИТЕ В БГ ЗА СЛУЧАЙНО НАМЕРЕНИ ПРЕДМЕТИ ПРИ МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 25 Сеп 2019 21:56 #84453

• miro1113
  • miro1113's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Просто човек
Аз лично ударих на камък , с моето уведомление до музея , в Троян. Заради мое недоглеждане . Не бях написал датата на намиране на предметите. И само заради това си създадох доста главоболия. След препращане на уведомлението от Троян , в ловешкия музей , от там ме препратиха , в полицията . Там написах "сведение" заявявайки кога , как и къде съм открил нещата. След около месец ме извикаха отново и ми обясниха , че трябва да ми проверят дома , да изземат предметите , метал детектора , което и сториха , написаха ми протокол и сега върви процедура по досъдебно производство.
Следните потребители изказаха благодарности: asparuh, bobo, rublata

ИНИЦИАТИВА ЗА УВЕДОМЯВАНЕ НА МУЗЕИТЕ В БГ ЗА СЛУЧАЙНО НАМЕРЕНИ ПРЕДМЕТИ ПРИ МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 25 Сеп 2019 21:59 #84454

• asparuh
  • asparuh's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 2139
Браво на колегата ,добар пример за всички които още не са предавали в музея ,
но нетрябва ли да са непочистени все пак :whistle: ;) beer3 .Поздрави на всички

ИНИЦИАТИВА ЗА УВЕДОМЯВАНЕ НА МУЗЕИТЕ В БГ ЗА СЛУЧАЙНО НАМЕРЕНИ ПРЕДМЕТИ ПРИ МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 25 Сеп 2019 22:00 #84455

• miro1113
  • miro1113's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Просто човек

ИНИЦИАТИВА ЗА УВЕДОМЯВАНЕ НА МУЗЕИТЕ В БГ ЗА СЛУЧАЙНО НАМЕРЕНИ ПРЕДМЕТИ ПРИ МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 25 Сеп 2019 22:29 #84460

• djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ, Председател на БНФМ регионален клуб Бургас, Модератор в уебсайта на БНФМ
  • Получени благодарности 5931
Икато ти провериха дома намериха ли нещо , на какво основание ти провериха дома след като ти лично си ги уведомил за намерените предмети

ИНИЦИАТИВА ЗА УВЕДОМЯВАНЕ НА МУЗЕИТЕ В БГ ЗА СЛУЧАЙНО НАМЕРЕНИ ПРЕДМЕТИ ПРИ МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 25 Сеп 2019 22:33 #84461

• skita6t
  • skita6t's Avatar
  • Офлайн
djendaka писа:
Икато ти провериха дома намериха ли нещо , на какво основание ти провериха дома след като ти лично си ги уведомил за намерените предмети
пропуснал да напише датата в уведомлението затова, но няма място за притеснения , освен ако мвр не иска да си вкара втори автогол

ИНИЦИАТИВА ЗА УВЕДОМЯВАНЕ НА МУЗЕИТЕ В БГ ЗА СЛУЧАЙНО НАМЕРЕНИ ПРЕДМЕТИ ПРИ МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 25 Сеп 2019 22:54 #84462

• miro1113
  • miro1113's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Просто човек
В къщи нищо не намериха , защото нямам нищо друго освен това което занесох , в полицията и после доброволно им предадох.
При първото ходене до полицията полицая каза , че няма основание да вземе предметите . Затова дойдоха , за да си ги вземат след обиск. А аз вече бях подписал , че ще ги съхранявам
Последна промяна: 25 Сеп 2019 22:55 от miro1113.
Следните потребители изказаха благодарности: djendaka, Radislav, rublata

ИНИЦИАТИВА ЗА УВЕДОМЯВАНЕ НА МУЗЕИТЕ В БГ ЗА СЛУЧАЙНО НАМЕРЕНИ ПРЕДМЕТИ ПРИ МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 25 Сеп 2019 22:56 #84463

• djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ, Председател на БНФМ регионален клуб Бургас, Модератор в уебсайта на БНФМ
miro1113 писа:
В къщи нищо не намериха , защото нямам нищо друго освен това което занесох , в полицията и после доброволно им предадох.
При първото ходене до полицията полицая каза , че няма основание да вземе предметите . Затова дойдоха , за да си ги вземат след обиск. А аз вече бях подписал , че ще ги съхранявам
А детектора взеха ли го

ИНИЦИАТИВА ЗА УВЕДОМЯВАНЕ НА МУЗЕИТЕ В БГ ЗА СЛУЧАЙНО НАМЕРЕНИ ПРЕДМЕТИ ПРИ МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 25 Сеп 2019 23:00 #84464

• miro1113
  • miro1113's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Просто човек
Да взеха го .

ИНИЦИАТИВА ЗА УВЕДОМЯВАНЕ НА МУЗЕИТЕ В БГ ЗА СЛУЧАЙНО НАМЕРЕНИ ПРЕДМЕТИ ПРИ МЕТАЛДЕТЕКТИНГ 25 Сеп 2019 23:03 #84465

• djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
Не знам на какво основание и до кога ще го държат , но ако кажеш ще ти пратя моя , .
Следните потребители изказаха благодарности: miro1113, Radislav
Модератори: Slavitoooo, Ilia, djendaka, skita6t, yaponetsa, FLORE, hektor, dertlibey, admin

Контакти

Илия Илиев

Председател на Българска национална федерация по металдетектинг

Ловеч 5500

Ул. Цар Освободител 33, ет. 2, ап. 3

Тел. 0898584502

Електронна поща: info@metaldetecting.bg

Иван Джендов

Заместник-председател на Българска национална федерация по металдетектинг

Тел. 0887933802

Георги Георгиев

Адвокат