Регистрираните потребители имат достъп до пълната база на форума като виждат всички теми и публикации.
Регистрация във форума се допуска единствено за членове на БНФМ.

За членство в БНФМ - натиснете тук 
За регистрация във форума - натиснете тук

Добре дошли, Гост
Username: Парола: Запомни ме
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8

ТЕМА: Хора обвързани с хобито Металдетектинг. Представи се и ти!

Хора обвързани с хобито Металдетектинг. Представи се и ти! 18 Ное 2010 15:08 #1189

• Ахмед Мерчев
  • Ахмед Мерчев's Avatar
В тази тема, всеки един регистриран потребител на сайта на БНФМ е длъжен с няколко думи да се представи, да сподели нещо за себе си.

Общи коментари тип "Здравей народе, Ко' става? Аз съм Иван. Мноо як сайт, мноо ме кефи", са неподходящи. В представянето си в тази тема, трябва да посочите поне Име и Фамилия, от кое населено място сте, от кога сте обвързани с хобито металдетентинг и т.н.

Целта на тази тема е, всички гости (посетители) на сайта, например: от обществото, от медиите, от държавните ведомства, от чужбина, да имат по-адекватна информация за това кои и какви хора са отделните групи лица обвързани с хобито металдетектинг: търсачи, производители на металдетектори, продавачи на металдетектори, адвокати специализирани по тази тематика, специалисти, журналисти и т.н.

В повечето случаи, ние си се знаем по между си, но обществото не знае за нас и не ни познава. За това, за разни ограничени и некадърни хора, например от Министерство на Културата или от Медиите, е много лесно да насаждат мнението че хората обвързани с хобито металдетектинг са враг номер едно на народа, което не е така. Ако самите ние не застанем открито в публичното пространсто, още дълго време ще срещаме фразата "иманяри въоръжени с металдетектори и прави лопати" :).

Вероятно част от информацията, която ще публикувате в тази тема, ще се припокрива с данните от профила ви, но в момента профилите се виждат само от регистрираните потребители, а в тази тема, вашето представяне ще е с публичен достъп, което е и целта.

Желателно е, всеки новорегистриран потребител да се представи в тази тема преди да започне да публикува коментари в останалите теми на форума. Потребители, които не направят това, ще бъдат подсещани за това от администрацията на сайта или от УС и КС на БНФМ. Желателно е и останалите потребители, да подсещат по възможно най-дискретния начин, новорегистрираните потребители, относно необходимостта първо да се представят.

В тази тема, всеки един потребител може да има максимум един коментар, т.е. едно представяне. Ако иска нещо да допълни, може да си редактира коментара.

Поздрави за добре дошъл към новорегистрираните потребители, отправяйте като лични съобщения до тях, а не в тази тема. Ясно е, че всички новорегистрирани потребители са добре дошли тук, и няма смисъл един по един тук да се изреждаме писмено да ги поздравяваме.

Всеки един коментар, различен от идеята описана по-горе, ще бъде изтриван, с цел да не се спами темата.
Администраторите са забранили публикуването за гости.

Отг:Хора обвързани с хобито Металдетектинг. Представи се и ти! 18 Ное 2010 15:09 #1190

• Ахмед Мерчев
  • Ахмед Мерчев's Avatar
Здравейте,

Казвам се Ахмед Мерчев, на 26г. съм и съм от с. Слащен.

По отношение на БНФМ съм: един от инициаторите за създаването на БНФМ, съучредител на БНФМ, член на УС на БНФМ, говорител на БНФМ, администратор и разработчик на уебсайта на БНФМ ( www.metaldetecting.bg ).

По отношение на хобито металдетектинг съм: производител на BLISSTOOL металдетектори ( www.blisstool.com ) и търсач. Практикувам хобито металдетектинг и разработвам металдетектори от около 1999-2000-та година, а с електроника и роботика се занимавам от ранна детска възраст.

По отношение на други мои дейности съм: собственик и управител на КИБЕРТРОН ООД, основател на проект КИБЕРТРОН ( www.kibertron.com ), ръководител на екип КИБЕРТРОН.

Основната ми работа е свързана с разработка и производство на електронни устройства и роботизирани системи, компютърни мрежи и системи, уеб-базирани платформи.

В интернет, има много информация за мен. Голяма част от нея е лъжовна, иронизираща и клеветническа и е публикувана от мои конкуренти, или просто от хора които не споделят моите идеи и моите мечти.

Достоверна информация за мен е налична на адресите посочени по-долу:
blisstool.com/index.php?option=com_fireb...view&id=665&catid=18
blisstool.com
kibertron.com

Контактна информация:
GSM: 0883450667
Скайп: ahmed_merchev
www.blisstool.com
www.kibertron.com
Последна промяна: 18 Ное 2010 15:37 от admin.

Отг:Хора обвързани с хобито Металдетектинг. Представи се и ти! 18 Ное 2010 15:57 #1192

• Джони
  • Джони's Avatar
  • Офлайн
  • Блокиран
  • Получени благодарности 1498
Идеята е много добра. Излизайки все повече от анонимност ще повлияем на доверието в нас.
Аз съм Десислава Тивчева.
Понастоящем живея в Нови пазар.
Основно се занимавам с керамика от 15 години. Можете да видите работата ми тук : www.artefo.eu/ . Имам две самостоятелни изложби и участия в редица групови.
Член съм на Дружеството на шуменските писатели. Имам две издадени книги - " Иманярска Луна...и една змеица за нощта"/2006/ и "Часът на къртиците"/2008/. Пиша проза. Имам две Национални литературни награди - "Пегас" за проза, както и първа награда в Национален конкурс за кратък разказ. Публикации в списание "Пламък" , в,"Пулс", ежегодните алманаси "Златоструй" и редица регионални издания.
Практикувам хобито Металдетектинг от 1996 година. Член съм на БНФМ.
Можете да се свържете с мен на адрес : Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите. или скайп: formex2000
Последна промяна: 18 Ное 2010 16:04 от Джони.

Отг:Хора обвързани с хобито Металдетектинг. Представи се и ти! 18 Ное 2010 16:12 #1193

• Slavitoooo
  • Slavitoooo's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ, Модератор в уебсайта на БНФМ
  • Получени благодарности 14383
Здравейте !
Казвам се Светослав Димитров Станев гр. Ловеч .

Член на КС на БНФМ, Модератор в уебсайта на БНФМ

GSM 0888 153 200
Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите. - Skype- slavitoooo-bg

Отг:Хора обвързани с хобито Металдетектинг. Представи се и ти! 18 Ное 2010 16:59 #1195

• NERON
  • NERON's Avatar
img811.imageshack.us/img811/7497/dsc03914s.jpg
Аз съм Тодор Кирков от Асеновград на 23 години .
С металдетектинг се занимавам от 9 години .
Ценител съм на приятелката си , приятелите си , металдетектинга , джиповете , горите , ножовете , оръжията , дивите животни (когато са готови за консумация) , хубавите книги , хубавите картини и спорта
Горд ездач на лада нива .
Последна промяна: 18 Ное 2010 17:00 от NERON.

Отг:Хора обвързани с хобито Металдетектинг. Представи се и ти! 18 Ное 2010 18:13 #1196

• zempar
  • zempar's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 2436
Красимир Колев
на 44 години
с хобито се занимавам от около 3 години
предимно като регулатор на кръвното си
Последна промяна: 08 Мар 2011 15:12 от zempar.

Отг:Хора обвързани с хобито Металдетектинг. Представи се и ти! 18 Ное 2010 18:20 #1197

• pechkata
  • pechkata's Avatar
  • Офлайн
  • Член на БНФМ
  • Получени благодарности 119
Потребителско име: pechkata
Име: Николай
Фамилия: Иванов
Членска карта №: 0000251
Тел. / GSM номер: 0887536942
Е-мейл: Изпрати И-мейл - Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.
Местоживеене: гр.Левски
Металдетектори: Голден маск 3+pbox
На 41г. - занимавам се със битова техника (ел.техник)
Със хобито се занимавам от 1993г.
Последна промяна: 18 Ное 2010 18:24 от pechkata.

Отг:Хора обвързани с хобито Металдетектинг. Представи се и ти! 18 Ное 2010 18:55 #1198

• kirilg
  • kirilg's Avatar
здравейте аз съм Кирил Гавраилов на 41 г от Асеновград

Отг:Хора обвързани с хобито Металдетектинг. Представи се и ти! 18 Ное 2010 22:16 #1199

• dionis
  • dionis's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 27
Здравейте,родом съм от Пазарджик,но понастоящем не живея в България.На 54 години съм,по образование инженер.С металдетектинг се занимавам от 1997 година.Голямата ми любов е ПРИРОДАТА-във всичките и аспекти :) Харесвам животните-любимото ми е котката,хубавата музика-без чалгата,обожавам книгите,не пия и не пуша,и любимият ми сезон е есента.Имам награди за творческа и обществена дейност в един период,който приключи преди 20 години.Девизът ми е-даже когато всичко е изгубено,остава ни бъдещето :)

Отг:Хора обвързани с хобито Металдетектинг. Представи се и ти! 19 Ное 2010 14:23 #1201

• djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ, Председател на БНФМ регионален клуб Бургас, Модератор в уебсайта на БНФМ
  • Получени благодарности 6664
Здравей те ! Иван Джендов на 29г съм от гр. Бургас , монтьор по професия . От близо 7 години се занимавам с металдетектинг , Обичам природата дълги години се занимавах със спортен риболов като цяло ловуването ми е в кръвта :) но на последък свободното ми време е ограничено и хобитата ми за жалост остават малко на заден план .

Отг:Хора обвързани с хобито Металдетектинг. Представи се и ти! 19 Ное 2010 16:16 #1202

• nasko75
  • nasko75's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 181
здравейте аз съм Атанас Воденов /nasko75/ на 35г. от Сандански,от 1998г.се занимавам с ХОБИТО Металдетектинг други хобита/ ЛОВ,РИБОЛОВ,ФИЛАТЕЛИЯ,ТУРИЗАМ / любител съм и на хубавото вино и качествения тютюн.Обичам да шофирам по черни пътища OFFRoad
Последна промяна: 19 Ное 2010 16:21 от nasko75.

Отг:Хора обвързани с хобито Металдетектинг. Представи се и ти! 20 Ное 2010 11:11 #1207

• sitalk
  • sitalk's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 492
Казвам се .............................,на 34 г. от .....................
В момента живея в .......................
С издирване на метални предмети в земята се занимавам от 1999г.
Това ми е най-голямото хоби.Другите са-четене на книги(вече нямам време),футбол,интернет и др.
Интересувам се от история,археология,нумизматика и др. подобни на целия Античен и Средновековен свят.Интересни са ми и времената на Праисторическия,че и от времето на Динозаврите.
Любим отбор-ЦСКА
любим филм-"Троя", "Междузвездни войни" и др.
любима книга-"Синовете на Великата мечка" и др.
любимо животно-африканска черна пантера
любим състав-METALLICA
любимо питие-водка с кока-кола :)
любими хора-сладките ми деца :)
Мечта-да се срещна с извънземна цивилизация..

Това за мен набързо,каквото се сещам.....
Късмет на всички!
Последна промяна: 18 Мар 2014 08:05 от sitalk.

Отг:Хора обвързани с хобито Металдетектинг. Представи се и ти! 20 Ное 2010 13:03 #1210

• NERON
  • NERON's Avatar
Адаш , Чудесно представяне . Имам 16 диска на Металика . На следващата ни среща ми напомни да ти ги подаря .

Отг:Хора обвързани с хобито Металдетектинг. Представи се и ти! 22 Ное 2010 00:58 #1241

• sitalk
  • sitalk's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 492
И твоето изказване е интересно.16 диска? давай ги.....
О-о,Мерчев ще ни се скара.Предупреди да не спамим....Айде чакаме другите да пишат.. :)

Отг:Хора обвързани с хобито Металдетектинг. Представи се и ти! 22 Ное 2010 16:04 #1250

• joro_76
  • joro_76's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 16
Здравейте ! Казвам се Георги Точев на 34г от град Кърджали. Основното ми занимание е в областта на недвижимите имоти-покупко продажби , узаконяване на имоти и т.н . От осем години обикалям с машина в ръка и съм много доволен от избора ми на хоби и не смятам да го заменя с нищо друго. Членска карта №0000117
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
Модератори: Slavitoooo, djendaka, skita6t, yaponetsa, FLORE, Ilia, hektor, dertlibey, admin

Контакти

Илия Илиев

Председател на Българска национална федерация по металдетектинг

Ловеч 5500

Ул. Цар Освободител 33, ет. 2, ап. 3

Тел. 0898584502

Електронна поща: info@metaldetecting.bg

Иван Джендов

Заместник-председател на Българска национална федерация по металдетектинг

Тел. 0887933802

Георги Георгиев

Адвокат