Регистрираните потребители имат достъп до пълната база на форума като виждат всички теми и публикации.
Регистрация във форума се допуска единствено за членове на БНФМ.

За членство в БНФМ - натиснете тук 
За регистрация във форума - натиснете тук

Добре дошли, Гост
Username: Парола: Запомни ме
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

ТЕМА: ЗАРАВЯЙТЕ СИ ДУПКИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ЗАРАВЯЙТЕ СИ ДУПКИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16 Фев 2014 20:03 #18112

• sub zero
  • sub zero's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 46
Колеги от Бургаско, МОЛЯ заравяйте си дупките (по-скоро) кратерите, не бъдете селяндури.Днес се нагледах на лунни пейзажи в засяти ниви.Дупките бяха до коляното ми 45-50 см с диаметър 1м.. После ще кажете че, земеделските производители са капути и викат полицията като ни видят. И аз да съм на тяхно място, като видя тези кратери в засятата нива и аз ще ги викам.Искрено се надявам хората които не си зариват дупките малко да се замислят (а и дано да го прочетат).БЛАГОДАРЯ ВИ предварително.
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, skita6t, sitalk, nasko75, chess, lyubo, mitko, emoxristov, atina Виж още благодарили

ЗАРАВЯЙТЕ СИ ДУПКИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 17 Фев 2014 01:31 #18119

• SP_Detectors
  • SP_Detectors's Avatar
  • Офлайн
  • - Не е член на БНФМ -
  • Получени благодарности 133
sub zero писа:
Колеги от Бургаско, МОЛЯ заравяйте си дупките (по-скоро) кратерите, не бъдете селяндури.Днес се нагледах на лунни пейзажи в засяти ниви.Дупките бяха до коляното ми 45-50 см с диаметър 1м.. После ще кажете че, земеделските производители са капути и викат полицията като ни видят. И аз да съм на тяхно място, като видя тези кратери в засятата нива и аз ще ги викам.Искрено се надявам хората които не си зариват дупките малко да се замислят (а и дано да го прочетат).БЛАГОДАРЯ ВИ предварително.

Да не се чудят после защо на нас-металодетектористите се гледа с лошо око,заради няколко келеши.Нека всеки който види такъв ,който не си заравя дупките ,да не се притеснява и да му направи забележка,или да го снима ,за да го порицаем ,напсуваме и т.н..Това не е предателство ,напротив,предателство е да не си заровиш където си копал и с това да навредиш на всички други добросъвестни колеги.Нека се знае кои са недобросъвестните колеги.Мълчането в това хоби и спасяването по единично води до това да имаме такива забрани и полицията да ни преследва.

Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, chess, atina, Отона

ЗАРАВЯЙТЕ СИ ДУПКИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 17 Фев 2014 17:41 #18142

• Slavitoooo
  • Slavitoooo's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ, Модератор в уебсайта на БНФМ
  • Получени благодарности 10198
Ако мислите , че само с писане по форумите някой ора ще почнат да си заравят дупките
на дали ще стане мислих на Съборите да се провеждат кратки курсове по зариване на дупка
ама като поразмислих още малко и тва надали ще ......... най- ще свърши работа шамарената фабрика !
---
Последна промяна: 17 Фев 2014 18:05 от Slavitoooo.
Следните потребители изказаха благодарности: hektor, skita6t, lyubo, emoxristov, Стоян, Отона

ЗАРАВЯЙТЕ СИ ДУПКИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 17 Фев 2014 17:44 #18143

• romul
  • romul's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 21
45-50 см с диаметър 1м :ohmy: какволи са вадили от тези дупки ????

ЗАРАВЯЙТЕ СИ ДУПКИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 17 Фев 2014 17:52 #18146

• gyulterius
  • gyulterius's Avatar
  • Офлайн
  • Не е член на БНФМ
  • Получени благодарности 115
антични котви :)

ЗАРАВЯЙТЕ СИ ДУПКИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 17 Фев 2014 17:56 #18148

• dmd_77
  • dmd_77's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 48
а може би и снаряди от втората световна :)

ЗАРАВЯЙТЕ СИ ДУПКИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 17 Фев 2014 18:03 #18151

• elmu007
  • elmu007's Avatar
  • Офлайн
  • Блокиран
  • Получени благодарности 930
В неделя и аз заравях чужди дупки .
Тия хора не подлежат на култивиране .Познавам един такъв говорил съм му ,но резултат няма , продължава да оставя дупки след себе си .
Ми помиярска работа , това мога да кажа за тея дето оставят кратери след себе си .
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, hektor, skita6t, chess, Стоян

ЗАРАВЯЙТЕ СИ ДУПКИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 17 Фев 2014 20:53 #18163

• ivo0419
  • ivo0419's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 68
,,кратери'' лоша работа са когато порасне и тревата дупка се не вижда става страшно с крачетата
Следните потребители изказаха благодарности: chess

ЗАРАВЯЙТЕ СИ ДУПКИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 18 Фев 2014 18:35 #18181

• sub zero
  • sub zero's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 46
Кви ти крачета, то трактора като жъне ще пропадне.Не снаряди ами гаубици са вадели.

ЗАРАВЯЙТЕ СИ ДУПКИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 18 Фев 2014 20:05 #18184

• emoxristov
  • emoxristov's Avatar
  • Офлайн
  • Блокиран
  • Получени благодарности 617
Веднъж попаднах на една такава дупка , имаше висока трева и докато я видях и щях да се пребия... :laugh: Като нищо чавек може да си изкълчи крак а в най лошият случаи да го счупи. Това според мен е вандалски методи на търсене , или по скоро е безотговорен и нагъл аматьорски начин на търсене.

ЗАРАВЯЙТЕ СИ ДУПКИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 20 Фев 2014 08:35 #18212

• gyulterius
  • gyulterius's Avatar
  • Офлайн
  • Не е член на БНФМ
  • Получени благодарности 115
То заради такива страда хобито , аз обикалям от 5 месеца 1 дупка не съм оставил , помня преди време в нашия район имаше едни пишман иманяри тръгнали да търсят злато уж бол ,но си оставяли дупките, съответно една крава се пребила в подобен кратер , много бързо полицаите научиха кои са и буквално им разбили детектора в главите, те и селяните като видят подобни дупки се изнервят и звънят на полиция, иначе няма проблем

ЗАРАВЯЙТЕ СИ ДУПКИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 22 Фев 2014 10:36 #18296

• Gladius
  • Gladius's Avatar
По диаметъра съдя че това си е един мини табан.Не че друго ама в нивичка или засята градинка верно си е кофти ----То си е до навик де ама да кажем да е някъде в Джендема,как и да е,то там пък може някоя живогина крак да счупи или пък Ловец--Ужаасссс...... :( :(

ЗАРАВЯЙТЕ СИ ДУПКИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 25 Фев 2014 19:36 #18471

• miro1113
  • miro1113's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Просто човек
  • Получени благодарности 3092
Това със заравянето на дупките наистина няма управия , аз също имам такъв един и колкото и да му говоря все тая .
За такива трябва някои местен бабаит да го хване и да го завре в дупката , само това помага.
Ако човек изпусне $100 банкнота и злато за $10 , то за златото ще се наведе , с такъв хъс сякаш парите никога не са съществували !

ЗАРАВЯЙТЕ СИ ДУПКИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 25 Фев 2014 20:28 #18480

• mitko
  • mitko's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ
  • Получени благодарности 4166
А бе Миро, ти кога мислиш да ставаш член. Няма само да обещаваш. И кой е тоя бабаит дето не ще да си зарива дупките. Що не се обадиш и да почерпиш, пък после ще видим как ще се справим с проблемите... ;)
СТАНИ ЧЛЕН НА БНФМ. ОБЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА

Измяната на престъпния режим е патриотизъм, а патриотизмът по отношение на престъпна държава - това е измяна!

ЗАРАВЯЙТЕ СИ ДУПКИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 05 Ное 2014 04:53 #24521

• chess
  • chess's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 19
......"Разходка край Ловеч през последните два дена.
Ловеч се сдоби с нов търсач."

Надявам се да кажете на човека да си зарява дупките ! Дано поне новите търсачи придобият този навик и не оставят ями след тях. Пиша това защото много пъти ми се е случвало да бера ядове заради чужди дупки, изключително неприятно е собственика на нивата да си види имота като след бомбардировка. Последният пример е от вчера - бях на една нива до село Пресяка, след като си тръгнах ме застига собсвеника с лек автомобил, аз спирам и провеждаме следния разговор: - какво правиш в имота ми? Казвам търсих малко с машината, той ми казва - от такива като тебе миналата година си контузих лошо крака след падане в дупка в люцерната на нивата ми, докога да ви търпя? Какво да му отговоря?? Обясних му, че лично аз заравям дупките винаги, дори да са в най-затънтеното дере, човека се оказа разбран и се разбрахме, но такива като него са рядкост, повечето налитат на бой! Огромни пресни ями зеят и в землищата на с.Слатина, с.Горан........докога така колеги от Ловеч пък и не само?? Всички упреци към закона(културния), към полиция и въобще ЦЯЛАТА БОРБА ЗА ПРАВА Е БЕЗСМИСЛЕНА АКО ПРОДЪЛЖАВАМЕ ДА СМЕ ТАКИВА ВАНДАЛИ !!!
Следните потребители изказаха благодарности: Mila, bati_jenko, vaskonti, djendaka, sitalk, Радо ВТ, lyubo, mitko, emoxristov, Nesho Виж още благодарили
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Модератори: Slavitoooo, Ilia, djendaka, skita6t, yaponetsa, FLORE, hektor, dertlibey, admin

Контакти

Илия Илиев

Председател на Българска национална федерация по металдетектинг

Ловеч 5500

Ул. Цар Освободител 33, ет. 2, ап. 3

Тел. 0898584502

Електронна поща: info@metaldetecting.bg

Иван Джендов

Заместник-председател на Българска национална федерация по металдетектинг

Тел. 0887933802

Георги Георгиев

Адвокат