Регистрираните потребители имат достъп до пълната база на форума като виждат всички теми и публикации.
Регистрация във форума се допуска единствено за членове на БНФМ.

За членство в БНФМ - натиснете тук 
За регистрация във форума - натиснете тук

Добре дошли, Гост
Username: Парола: Запомни ме
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

ТЕМА: АПЕЛ КЪМ ВСИЧКИ ТЪРСАЧИ

АПЕЛ КЪМ ВСИЧКИ ТЪРСАЧИ 12 Ное 2016 22:05 #47848

• Slavitoooo
  • Slavitoooo's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ, Модератор в уебсайта на БНФМ
  • Получени благодарности 12773
bobo писа:
Slavitoooo писа:
Не знам защо първо се замислих за образованието ни преди 1989 година щото тогава Цецка е изкласила , абе какво е това образование завършила е Софийския университет „Св. св. Климент Охридски“ , До 1991 г. работила като юрисконсулт в Окръжния народен съвет в Плевен, където по-късно става началник на правния отдел. Става член на БКП, , после това високообразовано същество е било адвокат , юрисконсулт после депутат и началник на мафиотското събрание .
Какво образование сме имали само леле майко ...... :lol: ясно значи и преди 1989 г е имало корупция ?!
Просто е шашната жената бе,Слави...а президента не трябва толкоз лесно да се шашка! :lol:
Ще ти кажа започвам да си мисля ,че Бойко се подготвя за един друг сценарии и това е умишлена загуба и после избори за парламент той май вече един път го прави тоя номер и спечели . Не че ме интересува толкова по са ми интересни мимикриите на статуквото в наши дни .
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: mitko, cat

АПЕЛ КЪМ ВСИЧКИ ТЪРСАЧИ 12 Ное 2016 22:11 #47849

• mitko
  • mitko's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ
  • Получени благодарности 5622
bobo писа:
Просто е шашната жената бе,Слави...а президента не трябва толкоз лесно да се шашка! :lol:
Като и гледам биографията, не е шашната, а просто не е образована. Тя е от тия хора, за които аз казвам:
Личности без основно образование, а пък с висше :woohoo: :woohoo: :woohoo: . Влязла е в СУ чрез РАБФАК (работнически факултет). Имала е слаба диплома и БКП-то даваше шанс на своите тройкаджии. Ма сега са прай на много знаеща. До 91 г. е била юристконсулт. Най- некадърните завършили за юристи заемаха тази длъжност.
СТАНИ ЧЛЕН НА БНФМ. ОБЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА

Измяната на престъпния режим е патриотизъм, а патриотизмът по отношение на престъпна държава - това е измяна!
Последна промяна: 12 Ное 2016 22:12 от mitko.
Следните потребители изказаха благодарности: Radislav

АПЕЛ КЪМ ВСИЧКИ ТЪРСАЧИ 12 Ное 2016 22:46 #47855

• bobo
  • bobo's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 6003
Slavitoooo писа:
bobo писа:
Slavitoooo писа:
Не знам защо първо се замислих за образованието ни преди 1989 година щото тогава Цецка е изкласила , абе какво е това образование завършила е Софийския университет „Св. св. Климент Охридски“ , До 1991 г. работила като юрисконсулт в Окръжния народен съвет в Плевен, където по-късно става началник на правния отдел. Става член на БКП, , после това високообразовано същество е било адвокат , юрисконсулт после депутат и началник на мафиотското събрание .
Какво образование сме имали само леле майко ...... :lol: ясно значи и преди 1989 г е имало корупция ?!
Ще ти кажа започвам да си мисля ,че Бойко се подготвя за един друг сценарии и това е умишлена загуба и после избори за парламент той май вече един път го прави тоя номер и спечели . Не че ме интересува толкова по са ми интересни мимикриите на статуквото в наши дни .
Ми,не знам дали умишлено го направи,но-де факто, утре гласуваме не за президент,а за правителство! ;)....И тва ко не е манипулация......
Последна промяна: 12 Ное 2016 22:49 от bobo.
Следните потребители изказаха благодарности: kaveiros, mitko

АПЕЛ КЪМ ВСИЧКИ ТЪРСАЧИ 12 Ное 2016 22:47 #47856

• bobo
  • bobo's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 6003
mitko писа:
bobo писа:
Като и гледам биографията, не е шашната, а просто не е образована. Тя е от тия хора, за които аз казвам:
Личности без основно образование, а пък с висше :woohoo: :woohoo: :woohoo: . Влязла е в СУ чрез РАБФАК (работнически факултет). Имала е слаба диплома и БКП-то даваше шанс на своите тройкаджии. Ма сега са прай на много знаеща. До 91 г. е била юристконсулт. Най- некадърните завършили за юристи заемаха тази длъжност.
Те и сега юристконсултите са същата работа :woohoo:

АПЕЛ КЪМ ВСИЧКИ ТЪРСАЧИ 13 Ное 2016 13:50 #47880

• mitko
  • mitko's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ
  • Получени благодарности 5622

Доньо Донев- ВЕЛИК Е
СТАНИ ЧЛЕН НА БНФМ. ОБЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА

Измяната на престъпния режим е патриотизъм, а патриотизмът по отношение на престъпна държава - това е измяна!
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, skita6t, kaveiros, FLORE, cat, Radislav, Djenko

АПЕЛ КЪМ ВСИЧКИ ТЪРСАЧИ 13 Ное 2016 16:33 #47881

• rublata
  • rublata's Avatar
  • На линия
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 4697
кръст в празния квадрат-нито един не става за мен и не знам до кога ще ви посочват от двата х..я на кой да седнеш...?
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, cat

АПЕЛ КЪМ ВСИЧКИ ТЪРСАЧИ 13 Ное 2016 16:41 #47882

• Slavitoooo
  • Slavitoooo's Avatar
  • Офлайн
rublata писа:
кръст в празния квадрат-нито един не става за мен и не знам до кога ще ви посочват от двата х..я на кой да седнеш...?
Абе то да бяха избори между Тръмп и Путин та да гласуваш за Меркел :lol: а то за тия нашите двамата фани единия удари другия :lol:
Следните потребители изказаха благодарности: kaveiros, Radislav, rublata

АПЕЛ КЪМ ВСИЧКИ ТЪРСАЧИ 13 Ное 2016 18:39 #47885

• cat
  • cat's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 1881
rublata писа:

Рубла ко искаш и не ходи ама пак некъв х....й те чака . Истината е че трябват промени в цялата система но с избори няма да стане , само на площадите ще се промени системата май ще трябва да излизаме да почистим боклука .
Следните потребители изказаха благодарности: skita6t, mitko, miro1113, Radislav

АПЕЛ КЪМ ВСИЧКИ ТЪРСАЧИ 13 Ное 2016 18:56 #47887

• asparuh
  • asparuh's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 2276
Докато не се хванем всички на уръжие,няма оправия и кръвопийците нямат страх
и си играят игрите ,ако не едните то другите
Следните потребители изказаха благодарности: djendaka, mitko, miro1113, Radislav, messor

АПЕЛ КЪМ ВСИЧКИ ТЪРСАЧИ 13 Ное 2016 18:57 #47889

• Slavitoooo
  • Slavitoooo's Avatar
  • Офлайн
cat писа:
rublata писа:

Рубла ко искаш и не ходи ама пак некъв х....й те чака . Истината е че трябват промени в цялата система но с избори няма да стане , само на площадите ще се промени системата май ще трябва да излизаме да почистим боклука .
И на площадите ако не всяка година то през година излизаме обаче излизаме пред парламента и файда никаква щото там са само куклите , кукловодите са някъде другаде те около и в парламента работа нямат , само знам че им викат олигарси ,трябва тях да издирим и да им ходим на гости .
Последна промяна: 13 Ное 2016 18:58 от Slavitoooo.

АПЕЛ КЪМ ВСИЧКИ ТЪРСАЧИ 13 Ное 2016 19:08 #47893

• rublata
  • rublata's Avatar
  • На линия
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 4697
а бе тук всички сте смели и безстрашни,но ако ви докопа полицейската мелачка ,някои стават и доносници и доброволни предавачи и сключват споразумения за сътрудичество,само да отърват кожата- от страх пълнят гащите,иска се здрава психика за да не става така.....
Следните потребители изказаха благодарности: mitko, cat, Radislav

АПЕЛ КЪМ ВСИЧКИ ТЪРСАЧИ 13 Ное 2016 19:22 #47896

• asparuh
  • asparuh's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 2276
rublata писа:
а бе тук всички сте смели и безстрашни,но ако ви докопа полицейската мелачка ,някои стават и доносници и доброволни предавачи и сключват споразумения за сътрудичество,само да отърват кожата- от страх пълнят гащите,иска се здрава психика за да не става така.....[/quo

Абе вярно че пред компа са много мъжете ,но ми се струва че от нашия форум няма такива мишоци
повечето се знаем и сме все мъжкари не мишкари :)
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, miro1113, cat, Radislav, rublata

АПЕЛ КЪМ ВСИЧКИ ТЪРСАЧИ 13 Ное 2016 19:33 #47898

• самотрак
  • самотрак's Avatar
  • Офлайн
  • Член на БНФМ
  • Получени благодарности 823
Идеята не е лоша,но го няма ресурса!!!Едно време шумкарите са успели,защото са се подсигурили със сериозен гръб-настъпващата "Цървена звезда".Джандарите са щели да ги избият до крак,ако не е трябвало да спасяват собствените си задници.
Следните потребители изказаха благодарности: mitko, Radislav

АПЕЛ КЪМ ВСИЧКИ ТЪРСАЧИ 13 Ное 2016 19:48 #47903

• Slavitoooo
  • Slavitoooo's Avatar
  • Офлайн
самотрак писа:
Идеята не е лоша,но го няма ресурса!!!Едно време шумкарите са успели,защото са се подсигурили със сериозен гръб-настъпващата "Цървена звезда".Джандарите са щели да ги избият до крак,ако не е трябвало да спасяват собствените си задници.
Не знаех ,че и шумкари е имало .
Следните потребители изказаха благодарности: Radislav

АПЕЛ КЪМ ВСИЧКИ ТЪРСАЧИ 13 Ное 2016 19:55 #47906

• Radislav
  • Radislav's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 3179
По погрешка ти цъкнах благодарност.
Я не се прай на ударен метеорит..То по твоят край са били най-активни.
Къкрина, Кърпачево, Агатово, Г.Сливово, Крушуна ... Преди години ти предлагах да ти дам една книга да се пообразоваш за за 41-44г. ама ти от комуняги обриви получаваш и ми я отказа.Как са бягали през реката на Вароша от жандармите...
Между другото е интересно да се прочете-така, за обща култура.
" Когато правото се превърне в безправие, съпротивата е задължителна ! "
Следните потребители изказаха благодарности: djendaka, mitko, aleksei912
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Модератори: Slavitoooo, Ilia, djendaka, skita6t, yaponetsa, FLORE, hektor, dertlibey, admin

Контакти

Илия Илиев

Председател на Българска национална федерация по металдетектинг

Ловеч 5500

Ул. Цар Освободител 33, ет. 2, ап. 3

Тел. 0898584502

Електронна поща: info@metaldetecting.bg

Иван Джендов

Заместник-председател на Българска национална федерация по металдетектинг

Тел. 0887933802

Георги Георгиев

Адвокат