Регистрираните потребители имат достъп до пълната база на форума като виждат всички теми и публикации.
Регистрация във форума се допуска единствено за членове на БНФМ.

За членство в БНФМ - натиснете тук 
За регистрация във форума - натиснете тук

Добре дошли, Гост
Username: Парола: Запомни ме
  • Страница:
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ТЕМА: Ангел Папалезов: Иманярските набези в страната се увеличават

Ангел Папалезов: Иманярските набези в страната се увеличават 10 Май 2017 15:45 #55257

• mitko
  • mitko's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ
  • Получени благодарности 5010
Това е втората част от интервюто. В него умишлено заблуждава публиката с неверни статистики. Сумите не са някакви си милиони, а милиарди. Как само звучи, 2-3 милиарда. Нищо не споменава за щетите нанесени от държавните иманяри, които видимо с просто око са повече. С това ми се струва, че цели да запази заплатката си.

п.п. И на събора не искам да виждам на паркинга джипчета под 100 бона.
СТАНИ ЧЛЕН НА БНФМ. ОБЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА

Измяната на престъпния режим е патриотизъм, а патриотизмът по отношение на престъпна държава - това е измяна!
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: djendaka, miro1113, Radislav, lefter

Ангел Папалезов: Иманярските набези в страната се увеличават 10 Май 2017 16:00 #55258

• самотрак
  • самотрак's Avatar
  • Офлайн
  • Член на БНФМ
  • Получени благодарности 748
Те сумите може и да отиват към тези,но по важно е друго,че подобните суми ги реализират не "иманярите"а шайката около Вагиналски Папалезчето и т.н. и т.н..............
Следните потребители изказаха благодарности: miro1113, Radislav

Ангел Папалезов: Иманярските набези в страната се увеличават 10 Май 2017 18:02 #55259

• mitko
  • mitko's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ
  • Получени благодарности 5010
самотрак писа:
Те сумите може и да отиват към тези,но по важно е друго,че подобните суми ги реализират не "иманярите"а шайката около Вагиналски Папалезчето и т.н. и т.н..............
Не се сетих. С подмененото (откраднатото) от музеите, може и да е такава. То само там има нещо за пари. Ако се направи КАЧЕСТВЕНА инвентаризация на музеите, сумата може и да набъбне до откраднатото от политиците от КТБ.
СТАНИ ЧЛЕН НА БНФМ. ОБЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА

Измяната на престъпния режим е патриотизъм, а патриотизмът по отношение на престъпна държава - това е измяна!
Последна промяна: 10 Май 2017 18:07 от mitko.
Следните потребители изказаха благодарности: Nesho, miro1113, Radislav, rublata, lefter

Ангел Папалезов: Иманярските набези в страната се увеличават 10 Май 2017 21:27 #55269

• rublata
  • rublata's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 3654
много смешно интервю...тоя лъже на килограм,заеква ,ръкомаха и се потрива и премигва ,сериозна тема ,а му е нещо смешно- сайтове ,карти джипове,добре ,че не съм си купил такъв ,като доктора,ама майнлабу ми е скъп и май ще го продам и ще тръгна с МИКРОН или ГЪДУЛКА тъй ,че цт екса3030 се продава за ......3 бона
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, mitko

Ангел Папалезов: Иманярските набези в страната се увеличават 10 Май 2017 22:58 #55278

• bobo
  • bobo's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 4990
mitko писа:
Това е втората част от интервюто. В него умишлено заблуждава публиката с неверни статистики. Сумите не са някакви си милиони, а милиарди. Как само звучи, 2-3 милиарда. Нищо не споменава за щетите нанесени от държавните иманяри, които видимо с просто око са повече. С това ми се струва, че цели да запази заплатката си.

п.п. И на събора не искам да виждам на паркинга джипчета под 100 бона.
Еий,много са тъпи тез кабинетни плъхове.Там,дето аз намирам,археолог надали някога ще стъпне,ко не го закарам.То е физически невъзможно-да покрият цялата площ на България.Много са тъпи ей..С тая политика,всички ние губим културното си наследство.
И едно уточнение-
На тоя, АЗ, и всички НИЕ ,му плащаме заплатата!
Последна промяна: 10 Май 2017 23:01 от bobo.
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, djendaka, mitko, Nesho, miro1113, Radislav, rublata, Viktoreks.vt

Ангел Папалезов: Иманярските набези в страната се увеличават 11 Май 2017 18:29 #55284

• kaveiros
  • kaveiros's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Лош и дебел
  • Получени благодарности 10712
Дезинформацията е информация, за неинформираните! Такива като тоя съществуват благодарение на дезинформацията! Единствения начин е, да намерим начин, да информираме!
Последна промяна: 11 Май 2017 18:56 от kaveiros.
Следните потребители изказаха благодарности: comander, самотрак, mitko, bobo, Nesho, miro1113, Radislav

Ангел Папалезов: Иманярските набези в страната се увеличават 11 Май 2017 21:27 #55286

• bobo
  • bobo's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
kaveiros писа:
Дезинформацията е информация, за неинформираните! Такива като тоя съществуват благодарение на дезинформацията! Единствения начин е, да намерим начин, да информираме!
Така е,за съжаление,и днешния човек е залят с дезинформация,която няма как да отсее от истината в загриженото си битие....
Шибана работа...-естествено ,че не може да копаме безогледно,но и е античовешко,и антинормално да обвиняваш някой си,за нещо си,което не знаеш дали го има и дали този някой ,точно него търси, и защо го търси!
Голяма безмислица,ама това е днешния закон-безмислица.
В същия момент държавата лъже и ограбва хората си,и чака от тях лоялност...-е,няма как да стане..!
Следните потребители изказаха благодарности: kaveiros, mitko, miro1113, Radislav, rublata

Ангел Папалезов: Иманярските набези в страната се увеличават 14 Май 2017 22:52 #55372

• Radislav
  • Radislav's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 2938
Много интересен диалог ще се получи, ако в една независима и свободна медия ( то май няма такива ) , влезнат на среща-диспут Папалезеов, "светила" от родната Археология, а срещу тях да застанат няколко колекционера и търсача .
И да се започне играта на "въпроси и отговори" ... подплатена с доказателства и факти !
" Когато правото се превърне в безправие, съпротивата е задължителна ! "
Следните потребители изказаха благодарности: djendaka, FLORE, Nesho, miro1113, rublata, lefter

Ангел Папалезов: Иманярските набези в страната се увеличават 15 Май 2017 08:32 #55377

• самотрак
  • самотрак's Avatar
  • Офлайн
  • Член на БНФМ
  • Получени благодарности 748
Колекционерите ще извъртят гъза към "светилата"и познай кой ще е наковалнята...........!!! :)
Следните потребители изказаха благодарности: mitko, Nesho, rublata

Ангел Папалезов: Иманярските набези в страната се увеличават 16 Май 2017 17:11 #55403

• rublata
  • rublata's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
..за това продавам ctx майлабо,за хобито ще си взема нещо евтино И ПЛИТКО :P ,добре ,че не съм си купил някоя скъпа джипка ,ще си карам моя ДРЪНДОЛЕТ....
Следните потребители изказаха благодарности: стрела

Ангел Папалезов: Иманярските набези в страната се увеличават 30 Май 2017 12:53 #55633

• rublata
  • rublata's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
rublata писа:
..за това продавам ctx майлабо,за хобито ще си взема нещо евтино И ПЛИТКО :P ,добре ,че не съм си купил някоя скъпа джипка ,ще си карам моя ДРЪНДОЛЕТ....
......продаден е вече и от тук нататък мога да съм на палачинките и барбекюто

Ангел Папалезов: Иманярските набези в страната се увеличават 30 Май 2017 21:43 #55639

• miro1113
  • miro1113's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Просто човек
  • Получени благодарности 3492
Крайно време е да обърнеш повече внимание на палачинките . За скарата има много хора , но за палачинките си само ти .
ПС
Много са хубави .
Ако човек изпусне $100 банкнота и злато за $10 , то за златото ще се наведе , с такъв хъс сякаш парите никога не са съществували !
Следните потребители изказаха благодарности: mitko, rublata

Ангел Папалезов: Иманярските набези в страната се увеличават 30 Май 2017 22:44 #55644

• bobo
  • bobo's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
rublata писа:
rublata писа:
Да ти продам един Нексус...-щеш не щеш-пак ще си на барбекюто :lol: ...

Ангел Папалезов: Иманярските набези в страната се увеличават 30 Май 2017 23:06 #55645

• rublata
  • rublata's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
bobo писа:
rublata писа:
rublata писа:
Да ти продам един Нексус...-щеш не щеш-пак ще си на барбекюто :lol: ...
не щЪ НЕКСУС имам си пишка и с нея ще си играя вече,така ми каза Жорката,като го питах дали е не е объркал цената с една нула в повече-2200 евро,те руснаците от кога ми искат снимка на апарата вътре,че не смеят да го купят.....
Следните потребители изказаха благодарности: bobo, miro1113

Ангел Папалезов: Иманярските набези в страната се увеличават 19 Авг 2017 20:24 #57166

• Mila
  • Mila's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 2847
Ново "интервю" в агенция Фокус с Ангел Папалезов. Агенция Фокус е известна с тесните си връзки с родната милиция и печели добре като рекламен отдел на някои безмислено съществуващи сектори в милицията, които харчат нагло и безпредметно нашите пари. А както е известно собственик на агенция Фокус е агентът от Държавна Сигурност Красимир Узунов. Няма да се учудя, ако се окаже и колекционер.
Може би това псевдо-интервю е стояло в чекмеджето с намерение да бъде публикувано в подходящия момент, а именно след силна изява на БНФМ.

Гл. инспектор Ангел Папалезов, ГД „Национална полиция“: 70-80% от онова, което се опитват да продадат търговците ни на черния пазар на антики, е менте
19 Август 2017 | 16:00 | Агенция „Фокус“
Главен инспектор Ангел Папалезов, началник сектор „Културно-исторически ценности“ при Главна дирекция „Национална полиция“ в интервю за Агенция „Фокус“ .
www.focus-news.net/opinion/2017/08/19/43...-antiki-e-mente.html
Последна промяна: 19 Авг 2017 20:24 от Mila.
Следните потребители изказаха благодарности: djendaka, rublata
  • Страница:
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Модератори: Slavitoooo, Ilia, djendaka, skita6t, yaponetsa, FLORE, hektor, dertlibey, admin

Контакти

Илия Илиев

Председател на Българска национална федерация по металдетектинг

Ловеч 5500

Ул. Цар Освободител 33, ет. 2, ап. 3

Тел. 0898584502

Електронна поща: info@metaldetecting.bg

Иван Джендов

Заместник-председател на Българска национална федерация по металдетектинг

Тел. 0887933802

Георги Георгиев

Адвокат