Регистрираните потребители имат достъп до пълната база на форума като виждат всички теми и публикации.
Регистрация във форума се допуска единствено за членове на БНФМ.

За членство в БНФМ - натиснете тук 
За регистрация във форума - натиснете тук

Добре дошли, Гост
Username: Парола: Запомни ме
  • Страница:
  • 1
  • 2

ТЕМА: Легитимна ли е федерацията ?

Легитимна ли е федерацията ? 29 Дек 2014 20:00 #25430

• kaveiros
  • kaveiros's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Лош и дебел
  • Получени благодарности 10712
На събранието също останах с вчечатлението, че дори някои от присъстващите там, не бяха много наясно със себе си. Едва ли не Федерацията е незаконна, а другата организация в рамките на закона.... Такова нещо няма! Освен че всички сме в кюпа, Федерацията е организация на всички търсачи, независимо дали на метали, злато, метеорити, загубени вещи! Тапия, че някой търси само злато и метеорити няма, а ако някой си мисли, че има, показва само колко е наивен!
Трябва ясно да се знае, че другата организация е създадена с чисто комерсиална цел, в което няма нищо лошо, но поради търговски интереси и реклама, много потребители могат да бъдат заблудени, особенно ако са по-наивни!
Последна промяна: 29 Дек 2014 20:07 от kaveiros.
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, Джони, djendaka, mitko, Nesho, miro1113, cat

Легитимна ли е федерацията ? 29 Дек 2014 20:08 #25431

• Джони
  • Джони's Avatar
  • Офлайн
  • Блокиран
  • Получени благодарности 1498
comander писа:
Деси ,това кои какво мислил и какво смятал, е корено различно от това какво е направил.Аз имам обяснения за всичко но си ги оставям за мен .
Да, трябва да съдим за хората по делата им. И, ако не сме сигурни в нещо да го спестяваме, че ...после е късно. И обратното - няма защо да спестяваме фактите, както в случая с тая тема и някакъв там представител на сезамите - по-добре да се знае кой е. Ако е толкова ербап да идва тука да се защитава.
За мен тази организация е напълно бутафорна. Ако се ограничаваха със образователна дейност и сбирки - ок. Но и на пеленачетата е ясно, че тя беше създадена, за да бъде не допълваща Федерацията, а противник. Е, да са живи и здрави, времето ще покаже кой какъв е. Като има балъци - да им пълнят джобовете. То ще е до време.
Весели празници от мен на всички! Да не си разваляме настроението заради простотиите на другите! Няма да ги спрем, но със сигурност можем да им противодействаме, защото това, което правят не е в услуга на търсачите, а за мен това е първоприоритетно.
Последна промяна: 29 Дек 2014 20:12 от Джони.
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, comander, djendaka, kaveiros, mitko, cat

Легитимна ли е федерацията ? 29 Дек 2014 20:44 #25438

• miro1113
  • miro1113's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Просто човек
  • Получени благодарности 3492
Като стана въпрос за 20те лева , в БАТСЗМ, аз съм един от хората които няма да платят
за 2015 г. Имам една от първите техни карти , още от 2012г . Но край , макар и трудно ,
разбрах им дяволъка.
Що се отнася за хората , разбрали и не доразбрали , има много не мислещи хора. И на всеки трябва да се обяснява поотделно , наивността не е порок , но не води до нищо добро.
А лакомията е лош съветник , търговията не се води по никакви правила и лъжата се е превърнала в изкуството.
Ако човек изпусне $100 банкнота и злато за $10 , то за златото ще се наведе , с такъв хъс сякаш парите никога не са съществували !
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, Джони, mitko, Nesho, Fastext, cat, Radislav

Легитимна ли е федерацията ? 29 Дек 2014 20:58 #25439

• cat
  • cat's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 1879
Джони писа:
comander писа:
Деси ,това кои какво мислил и какво смятал, е корено различно от това какво е направил.Аз имам обяснения за всичко но си ги оставям за мен .
Да, трябва да съдим за хората по делата им. И, ако не сме сигурни в нещо да го спестяваме, че ...после е късно. И обратното - няма защо да спестяваме фактите, както в случая с тая тема и някакъв там представител на сезамите - по-добре да се знае кой е. Ако е толкова ербап да идва тука да се защитава.
За мен тази организация е напълно бутафорна. Ако се ограничаваха със образователна дейност и сбирки - ок. Но и на пеленачетата е ясно, че тя беше създадена, за да бъде не допълваща Федерацията, а противник. Е, да са живи и здрави, времето ще покаже кой какъв е. Като има балъци - да им пълнят джобовете. То ще е до време.
Весели празници от мен на всички! Да не си разваляме настроението заради простотиите на другите! Няма да ги спрем, но със сигурност можем да им противодействаме, защото това, което правят не е в услуга на търсачите, а за мен това е първоприоритетно.
Те от семинарите и печелят доволно .

Легитимна ли е федерацията ? 29 Дек 2014 21:01 #25440

• comander
  • comander's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Получени благодарности 3889
Само не забравяите че с ничи 20 лева няма да се променят нещата.Трябват дела срещу псевдо експерти,некадърни археолози и полицаи надвишаващи правомощията си,тези деиствия могът да дадът светлина в тунела.всичко друго си остава просто написано .
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за благото на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че...
Следните потребители изказаха благодарности: bati_jenko, Slavitoooo, Джони, djendaka, fides, Nesho, atina, Fastext, miro1113, cat Виж още благодарили

Легитимна ли е федерацията ? 31 Дек 2014 16:58 #25487

• djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ, Председател на БНФМ регионален клуб Бургас, Модератор в уебсайта на БНФМ
  • Получени благодарности 5917
Аз за таз жена Васко прокурорчето от Асеноград от кога ви разправям , преди време както писах и преврат искаше да прави , от него само такива мръсотии може да очаква човек . Въобще не ме учудва , той за някое подаръче и майка си ще продаде .
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, hektor, cat
  • Страница:
  • 1
  • 2
Модератори: Slavitoooo, Ilia, djendaka, skita6t, yaponetsa, FLORE, hektor, dertlibey, admin

Контакти

Илия Илиев

Председател на Българска национална федерация по металдетектинг

Ловеч 5500

Ул. Цар Освободител 33, ет. 2, ап. 3

Тел. 0898584502

Електронна поща: info@metaldetecting.bg

Иван Джендов

Заместник-председател на Българска национална федерация по металдетектинг

Тел. 0887933802

Георги Георгиев

Адвокат