Регистрираните потребители имат достъп до пълната база на форума като виждат всички теми и публикации.
Регистрация във форума се допуска единствено за членове на БНФМ.

За членство в БНФМ - натиснете тук 
За регистрация във форума - натиснете тук

Добре дошли, Гост
Username: Парола: Запомни ме
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3

ТЕМА: Съобщение във връзка с интервю с Ангел Папалезов във в."Дума" на 22.02.2014 г.

Съобщение във връзка с интервю с Ангел Папалезов във в."Дума" на 22.02.2014 г. 24 Фев 2014 12:57 #18369

  • Джони
  • Джони's Avatar
  • Офлайн
  • Блокиран
  • Мнения: 1451
  • Получени благодарности 1499
ConceptionJunction писа:
Джони писа:
Мнение изразявали....Нямат право да изразяват мнение. Трябва само да отразяват безпристрастно новините. Изразяването на мнеие от страна на медиите е манипулация.... "

Оспорване на правото на който и да е да изказва свободно мнението си по каквато и да е тема е неприемливо в никое демократично общество.

Въпросът за отговорността, която следва да се носи от изказалия мнението си е въпрос на нивото на развитието на демокрацията в дадено обществото.

Звучи шизофренично едновременно да защитаваш правото си да изразяваш свободно мнението си и в същото време да ограничаваш правото на другите да изказват мнението си, да ги цензурираш и да налагаш правила, срещу които ти самия в същото това време се бориш.

„А вие защо биете негрите?”. - това е стар комунистически похват, когато хванеш комуниста в някаква издънка, той няма да се покае, няма да каже – извинявайте, хора, сгреших – а ще те нападне с : А Вие защо биете негрите?
Новинарските издания не са за това да четем мненията и линията на редакционната колегия.. Да си ги казват в рубрики "Искрено и лично" или в авторски статии и анализи. Ако това интервю беше от лицето Папелазов, а не от позицията му на държавна длъжност, също нямаше да е важно. А не мога да приема, че лъжата /какавото е в случая/ можем да приемем за изразяване на лично мнение. А и не съм чула досега цяла редакция на вестник да има лично мнение.... :)
Сега по ясна ли съм? Или си търсим поводи за словесен двубой? :)
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: Nesho

Съобщение във връзка с интервю с Ангел Папалезов във в."Дума" на 22.02.2014 г. 24 Фев 2014 13:01 #18370

  • Джони
  • Джони's Avatar
  • Офлайн
  • Блокиран
  • Мнения: 1451
  • Получени благодарности 1499
Mila писа:
Ето отговорът на днешното ни писмо до в-к "Дума", написано на български език с латински букви от българска журналистка, завеждаща отдел "Общество"...каквато журналистката, такъв им вестника, такова и обществото им. Името й е Велиана Христова:

G-n Iliev. smiatam. che sme publikuvali korektno Vashia otgovor. A komentarat na redakciata e nashe pravo, nezavisimo dali go odobriavate. Niamame namerenie da tochim diskusia po vaprosa, tia i bez tova teche ot godini.
V. Hristova
zav. otdel "Obshtestvo"
Duma


А тук снимка за спомен от награждаването на същата персона от Людмил Вагалински, директор на Националния археологически институт с музей за принос с публикациите си, с които била спомогнала за опазването на археологическото културно наследство на България.....Ами това е - баш иманярската мафия и баш трафикантите награждават някакви некадърници, че им писали цяла година платените материали...
Без коментар!!!


Пу...тая не уважава и българския език. Как в официална кореспонденция ще използваш латиница.... :ohmy: И тва ми било журналист!! :sick: Сволач!
Администраторите са забранили публикуването за гости.

Съобщение във връзка с интервю с Ангел Папалезов във в."Дума" на 22.02.2014 г. 24 Фев 2014 13:06 #18371

  • Nesho
  • Nesho's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Мнения: 5553
  • Получени благодарности 4419
Джони писа:
Mila писа:
Ето отговорът на днешното ни писмо до в-к "Дума", написано на български език с латински букви от българска журналистка, завеждаща отдел "Общество"...каквато журналистката, такъв им вестника, такова и обществото им. Името й е Велиана Христова:

G-n Iliev. smiatam. che sme publikuvali korektno Vashia otgovor. A komentarat na redakciata e nashe pravo, nezavisimo dali go odobriavate. Niamame namerenie da tochim diskusia po vaprosa, tia i bez tova teche ot godini.
V. Hristova
zav. otdel "Obshtestvo"
Duma


А тук снимка за спомен от награждаването на същата персона от Людмил Вагалински, директор на Националния археологически институт с музей за принос с публикациите си, с които била спомогнала за опазването на археологическото културно наследство на България.....Ами това е - баш иманярската мафия и баш трафикантите награждават някакви некадърници, че им писали цяла година платените материали...
Без коментар!!!


Пу...тая не уважава и българския език. Как в официална кореспонденция ще използваш латиница.... :ohmy: И тва ми било журналист!! :sick: Сволач!

Аааа Джони недей така. Журналистката има награда от Людмил Вагалински, директор на Националния археологически институт с музей за принос с публикациите си, с които била спомогнала за опазването на археологическото културно наследство на България. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: каквото и да означава това :P
Последна промяна: 24 Фев 2014 13:07 от Nesho.
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: Джони

Съобщение във връзка с интервю с Ангел Папалезов във в."Дума" на 22.02.2014 г. 24 Фев 2014 13:11 #18372

  • Джони
  • Джони's Avatar
  • Офлайн
  • Блокиран
  • Мнения: 1451
  • Получени благодарности 1499
Nesho писа:
Джони писа:
Mila писа:
Ето отговорът на днешното ни писмо до в-к "Дума", написано на български език с латински букви от българска журналистка, завеждаща отдел "Общество"...каквато журналистката, такъв им вестника, такова и обществото им. Името й е Велиана Христова:

G-n Iliev. smiatam. che sme publikuvali korektno Vashia otgovor. A komentarat na redakciata e nashe pravo, nezavisimo dali go odobriavate. Niamame namerenie da tochim diskusia po vaprosa, tia i bez tova teche ot godini.
V. Hristova
zav. otdel "Obshtestvo"
Duma


А тук снимка за спомен от награждаването на същата персона от Людмил Вагалински, директор на Националния археологически институт с музей за принос с публикациите си, с които била спомогнала за опазването на археологическото културно наследство на България.....Ами това е - баш иманярската мафия и баш трафикантите награждават някакви некадърници, че им писали цяла година платените материали...
Без коментар!!!


Пу...тая не уважава и българския език. Как в официална кореспонденция ще използваш латиница.... :ohmy: И тва ми било журналист!! :sick: Сволач!

Аааа Джони недей така. Журналистката има награда от Людмил Вагалински, директор на Националния археологически институт с музей за принос с публикациите си, с които била спомогнала за опазването на археологическото културно наследство на България. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: каквото и да означава това :P
Абе нали и Вагалински видяхме. Той не знае закона, не е чувал за наредбите...а как просташки говори на "ти" с непознати...друга тема. Как го опазват това наследство, само оня отгоре знае май! :silly: Пък за помагането...сигурно са си помагали за нещо, кой да ти каже.... :silly: я виж кви са ухилени двамцата! :silly:
Последна промяна: 24 Фев 2014 13:13 от Джони.
Администраторите са забранили публикуването за гости.

Съобщение във връзка с интервю с Ангел Папалезов във в."Дума" на 22.02.2014 г. 24 Фев 2014 17:13 #18380

  • kaveiros
  • kaveiros's Avatar
  • Офлайн
  • - Член на БНФМ -
  • Лош и дебел
  • Мнения: 14186
  • Получени благодарности 12818
Коя е тази бивша федерация? Няма бивша федерация, нито промяна на възгледите и идеите на Федерацията, за да говорим, за някаква промяна и бивша практика! Папаблизов, съвсем точно и ясно кава, бившата федерация, която е и настояща!
Лелката да ходи да прави сфирки на околовръсното, там да коментира и редактира по тоя начин! Ако и тоя път гълта без да се дави, да и дадът още една награда!
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, Джони, mitko, dmd_77
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3
Модератори: Slavitoooo, Ilia, skita6t, hektor, admin

Контакти

Илия Илиев

Председател на Българска национална федерация по металдетектинг

Ловеч 5500

Ул. Цар Освободител 33, ет. 2, ап. 3

Тел. 0898584502

Електронна поща: info@metaldetecting.bg

Георги Георгиев

Адвокат

Тел. 0887721898