Заглавието е много точно за моя коментар.За съжаление

Разгледах страницата на Клубовете в страната,и останах разочарован от пълната информация за тях.
1 .Няма нито един адрес на клуб,та дори и временен.
2.Действително ли е клуб?,или някое кафе за сбирки.И къде да го намериш?
3.Кой е председателя,и на какъв телефон може да се свържеш със него.Пример:гостуване,обмяна на опит и др.
Изобщо такива елементарни въпроси,но изглежда че са със повишена трудност.Така се популяризира хобито най добре . И всичко е уж легално,но изглежда че се прави зад храстите.Някой клубове дори нямат и драснат ред на страницата си което говори за изключителна активност от тяхна страна,дори мисля че има клубове който не са писани че съществуват, в даден град.Извинете ме за критиката,ако съм обидил някого,но не се сдържах.Весели Празници !