Наско,и ти си фен на миладинките,нали?Миладин ми беше направил две машини в една-с голяма пита см.40 и с пита 30см.Две схеми,като от едната към другата се минаваше с едно ключе.С голямата пита съм вадил малки монети на невероятна дълбочина,карах колеги да минат на мястото на сигнала с апаратите си и нищо не чуваха.Когато го удари вдъхновението,прави разкошни неща

Проблемът е,че поръчките се бавят малко,заради съхненето на питите.Съхнат по естествен начин.Нужна е умерена температура,а такава е пролетта и есента.Може да усилва металдетекторите,но не е много препоръчително,стават по-нервни.И което е най-важното,са много здрави.Та ако ти трябва нещо по-специално и му кажеш,ще го направи