Регистрираните потребители имат достъп до пълната база на форума като виждат всички теми и публикации.
Регистрация във форума се допуска единствено за членове на БНФМ.

За членство в БНФМ - натиснете тук 
За регистрация във форума - натиснете тук

Добре дошли, Гост
Username: Парола: Запомни ме
БНФМ :: Регионален клуб Бургас

ТЕМА: Бургаския клуб закрива сезона 17.12.23

Бургаския клуб закрива сезона 17.12.23 30 Ное 2023 19:24 #106508

• djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ, Председател на БНФМ регионален клуб Бургас, Модератор в уебсайта на БНФМ
  • Получени благодарности 6658
Бургаския клуб организира сбирка за закриване на сезона на 17 декември . Мястото е същото като миналата година , то е новата беседка от ляво преди входа на село Снягово или с два кимометра по нагоре от дългогодишното място на сбирката . Начален час няма да пиша , някои колеги ще дойдат по късно други по нетърпрливи идват по тъмно , аз ще гледам да съм там най късно към 10и30 . Който желае ще може да си поднови картата за 2024 .Дано времето е с нас , решихме тази година да е по рано да не берем голям студ , но ако зимата ни изненада ще сменим датата така ,че следате форума и фейсбук .
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, zempar, yaponetsa, mitko, messor

Бургаския клуб закрива сезона 17.12.23 08 Дек 2023 19:26 #106510

• djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
  • Член на УС на БНФМ, Председател на БНФМ регионален клуб Бургас, Модератор в уебсайта на БНФМ
Наточихте ли виното и машините :) чувам , че нашия любезен домакин щял да крие само майторски сигнали , а тези като мен дето ще имат шофьори , ще дигостират новата реколта вина и ракии :)
Следните потребители изказаха благодарности: Slavitoooo, skita6t, solid, mitko, miro1113

Бургаския клуб закрива сезона 17.12.23 14 Дек 2023 20:37 #106513

• djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
Здравейте колеги ! В предвид метеорологичната обстановка в страната , колкото и да ми е неприятно ще се наложи да отменим сбирката . Не че снегът може да уплаши търсача , то не че нещо може да го уплаши , ама идеята е да се забавляваме и да ни е приятно , а с балкана майтап не бива :) , ще оставя темата отворена и след нова година при първа възможност ще напправим едно откриване :)
Следете тук и във фейсбук за новата дата на сбирката.
Последна промяна: 14 Дек 2023 20:38 от djendaka.
Следните потребители изказаха благодарности: zempar, vezir, solid, МГИ

Бургаския клуб закрива сезона 17.12.23 28 Ян 2024 19:46 #106537

• djendaka
  • djendaka's Avatar
  • Офлайн
Не можахме да го закрием , но със сигурност ще го открием и дано пак няма изненади с времето , на 4.02.24 , което се пада идната неделя , бургаския клуб се събира за откриване на новия металдетектинг сезон . Мястото е същото беседката преди село Снягово , същото където беше и миналата година . Там живот и здраве ще съм аз и който желае може да си поднови картата .
facebook.com/events/s/%D0%BE%D1%82%D0%BA...B0/6496063580493914/
Следните потребители изказаха благодарности: zempar, miro1113, rublata
Модератори: Slavitoooo, djendaka, FLORE, Ilia, yaponetsa, skita6t, hektor, dertlibey, admin

Контакти

Илия Илиев

Председател на Българска национална федерация по металдетектинг

Ловеч 5500

Ул. Цар Освободител 33, ет. 2, ап. 3

Тел. 0898584502

Електронна поща: info@metaldetecting.bg

Иван Джендов

Заместник-председател на Българска национална федерация по металдетектинг

Тел. 0887933802

Георги Георгиев

Адвокат